Žena sa odvážila na bungee jumping. Zvuk jej dopadu naháňa hrôzu

Pár sekúnd pred dopadom.
Zdroj: YouTube/YES VIRAL YES

Mladej žene dali dlhšie lano, ako mali. Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy.

Žena chcela zažiť adrenalín, no takýto „zážitok“ nečakala. Lano na bungee jumping bolo príliš dlhé a ona z výšky 15 metrov spadla rovno do plytkej rieky. Ako zázrakom sa jej nič nestalo, dokonca to vyzerá tak, že neutrpela ani žiadnu zlomeninu.

Odvážnu slečnu pripravili na zoskok z mostu La Negra 2 na ceste medzi Santa Cruz a Cocabamba v strednej Bolívii. Na záberoch je vidieť, ako stojí na jeho okraji a chystá sa skočiť. Vôkol nej sa zhromaždili aj zvedaví okoloidúci, ktorí chceli vidieť, ako vyzerá bungee jumping. Hrôzu, ktorá nasledovala, však nikto nečakal.

„Boli sme v tejto oblasti a chceli sme si to pozrieť, lebo tak často bungee jumping nevidíme,“ povedala svedkyňa Shyrleny Ribera, ktorá tam bola so svojou rodinou.

Mladej žene dali zrejme príliš dlhé lano. Shyrleny videla a počula, ako tvrdo pristála do plytkej rieky. Najskôr zostala nehybne ležať, len otvorila oči a prítomní jej rýchlo bežali na pomoc.

Pracovníci spoločnosti Andean Trek, ktorí sprostredkúvajú adrenalínový zážitok, ju previezli do súkromnej nemocnice. Po pár dňoch ju prepustili. „Skočila z 15-metrov vysokého mosta. Spoločnosť jej zaplatila účty za lekársku starostlivosť. Je to prvýkrát, čo sa nám niečo také stalo za dlhé roky skúseností," informoval riaditeľ Andean Trek Oscar Sandoval.

Prvé vyšetrenie ukázalo, že nemá žiadne zlomeniny. Mladá žena ale ešte absolvuje ďalšie, podrobnejšie vyšetrenia.

Zábery z nevydareného bungee jumpingu kolujú internetom. Upozorňujeme, že nie je vhodné pre slabšie povahy. Vo videu je totiž počuť, ako žena tvrdo dopadla do plytkej rieky.

https://www.youtube.com/watch?v=CR7oZhqppbA


SANTA CRUZ/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bungee jumping

Dôležité udalosti