Americké aerolínie čelia ďalšiemu škandálu. Smrť obrovského králika na palube lietadla je záhadou

Annette Edwards s králikom
Zdroj: Profimedia.sk

Jeho majiteľka, bývalá modelka Annette Edwards, sa dožaduje spravodlivosti a zodpovednosti za smrť takmer metrového králika Simona.

Americká letecká spoločnosť čelí ďalšiemu obvineniu. V nákladnom priestore lietadla Boeing 767, ktorý smeroval z letiska Heathrow do Spojených štátov, zahynul jeden z najväčších králikov na svete. Vyzdvihnúť si ho mal jeho nový celebritný majiteľ, informuje The Sun.

Jeho majiteľka, bývalá modelka Annette Edwards, sa dožaduje spravodlivosti a zodpovednosti za smrť takmer metrového králika Simona. „Tri hodiny pred letom ho skontroloval veterinár a bol zdravý ako ryba. Stalo sa niečo veľmi čudné a ja chcem vedieť čo. Posielala som takto králiky do celého sveta a nič podobné sa predtým nestalo,“ hovorí 65-ročná chovateľka.

Zdroj: Profimedia.sk

Celý prípad sa ešte viac prehlbuje, keďže hovorca spoločnosti tvrdí, že králik bol pri vzlete nažive. Niekdajšej playmate doteraz nevrátili telo Simona. „Kde je jeho telo? Nedostala som žiadnu odpoveď. Chcem odškodné. Keď ho dostanem naspäť, telo prešetrí veterinár a budem sa dožadovať odpovede,“ hovorí Simons.

Ako píše The Sun, Annette, ktorá roky zapĺňala stránky časopisu Playboy svojimi fotografiami, povedali, že po tom, čo zahynul počas letu, ho dali do mrazničky.

Zdroj: Profimedia.sk

USA/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Králik

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.