Muž (25) minul takmer 30-tisíc eur, aby vyzeral ako elf. Pozrite si výsledok

Sedemnásťročný Luis Padron
Zdroj: Profimedia.sk

Zákroky, ktoré podstúpil Luis Padron, zahŕňajú liposukciu v oblasti sánky, operáciu nosa, odstránenie chlpov z celého tela a zmenu farby očí.

Dvadsaťpäťročný Luis Padron z Buenos Aires bol posadnutý svetom škriatkov, anjelov a fantazijných bytostí, odkedy ho ako malé dieťa šikanovali. Chcel sa podobať na svoje obľúbené postavy z iného sveta, a tak si odfarbil vlasy nabielo a vybielil si aj pokožku, informuje Daily Mail.

Doteraz minul viac než 25-tisíc libier (takmer 30-tisíc eur) na zákroky, ktoré zahŕňajú liposukciu v oblasti sánky, operáciu nosa, nechal si odstrániť chlpy z celého tela a podstúpil operácie, ktoré mali docieliť zmenu farby očí.

Zdroj: Profimedia.sk

Mesačne míňa štyritisíc libier (viac než 4 700 eur) na špeciálne krémy a krém proti slnku s ochranným faktorom 100. Aj keď mladík cíti pohľady ľudí, nezáleží mu na tom, čo si myslia. „Odkedy som bol tínedžer, všetci na mňa zízali, takže teraz je to pre mňa normálne. Mám rád, keď na mňa ľudia civejú a nezaujíma ma, čo si myslia. Dokonca aj keď nie som oblečený ako elf, ľudia na mňa zízajú. Päť rokov som mal dlhé vlasy, používam väčšie kontaktné šošovky a som veľmi vysoký,“ tvrdí Padron.

„Mojím cieľom je nevyzerať ako človek. Chcem pôsobiť étericky, pôvabne a jemne. Mám vlastný ideál krásy, ktorý chcem dosiahnuť, nech sa deje čokoľvek,“ tvrdí 25-ročný predavač, ktorý plánuje aj ďalšie operácie. „Chcem mať špicaté uši, chcem, aby moja sánka vyzerala ostro ako diamant, podstúpiť facelift a eyelift, aby moje oči mali tvar ako mačka. Premýšľam tiež nad silikónovými implantátmi. Existuje tiež zákrok, vďaka ktorému budem vyšší, nechám si tiež odstrániť štyri rebrá, aby som mal užší pás,“ hovorí nadšenec elfov.

Zdroj: Profimedia.sk

BUENOS AIRES/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zdravie

Dôležité udalosti