VIDEO: Sympatický párik diviakov sa vybral na nákup do obchodného centra v Bratislave

Pokojne prešli cez šesťprúdovku.
Zdroj: TVNOVINY.sk

Zo sympatického páru už vyžarovala víkendová pohoda a prasiatka radostne vrteli chvostíkmi a s kľudom Angličana prešli cez šesťprúdovú cestu.

Víkend sa blíži a nikto si ho nechce kaziť nákupmi a zbytočnou stratou oddychového času. Väčšina z nás sa preto snaží absolvovať potrebný nákup už v piatok. Zdá sa, že i vo zvieracej ríši je to rovnaké.

Mestské diviaky žijúce na pláňach medzi Záhorskou Bystricou a našim hlavným mestom, sa dnes okolo poludnia tiež vybrali na nákup. Možno by ste čakali stres a napätie, no zo sebavedomého páru už vyžarovala víkendová pohodička.

Po prechádzke okolo nákupného centra sa ešte na chvíľu zastavili na čerpacej stanici a s kľudom Angličana potom prešli cez šesťprúdovú cestu plnú áut a piatkového zhonu smerom ku tunelu Sitina.


Okoloidúci iba nechápavo pozerali, ako sa dve prasiatka za radostného vrtenia chvostíkmi, stratili v poraste pri hlavnom ťahu z mesta. Zostáva iba záhadou, či ich do Lamača pritiahli víkendové zľavy alebo skrátené otváracie hodiny cez víkend. Motívom ich návštevy môže byť aj to, že na prízemí nákupného centra je predajňa s potrebami pre zvieratá.

Vytknúť sa im dá hádam iba to, že nepoužili vyznačený priechod pre chodcov, tak ako to pred nedávnom urobilo kultivované líšča v Karlovej Vsi.

https://www.youtube.com/watch?v=3LcKKsI5YO4

Zdroj: Youtube/MrPeter6000

O ďalšej dvojici, poníkovi a baranovi, ktorá pred nedávnom prechádzala po moste Apollo v protismere, nemá význam diskutovať.

https://www.youtube.com/watch?v=LNnSHKG5t7k


Zdroj: Youtube/Slovak Streamers

Zdá sa, že neznalosť dopravných predpisov u našich zvieracích spolubratislavčanov je dosť nízka. Útechou nám ale môže byť, že každá epizóda zostala bez nehody.

LAMAČ/TV Noviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Lamač

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.