Psy zachránili topiaceho sa majiteľa. Ten všetko iba predstieral

Psy zachránili muža pred utopením. Ten incident iba predstieral
Zdroj: Daily Mail

Dojímavé video zachytáva nekonečnú lásku psa k človeku.

Pes je najlepším priateľom človeka. Toto tvrdenie dokazuje aj video, ktoré zachytáva dvoch psov, ako vyťahujú topiaceho sa majiteľa z vody. Ten všetko iba predstieral, informuje portál Daily Mail.

Na začiatku videa dvojročný pitbul Jaguar vytiahol z vody svojho majiteľa na drevenú plošinu tak, že ho potiahol za záchrannú vestu. Pes odmietol muža pustiť, aj keď už bol na suchu a v bezpečí.

Muž, ktorý sa volá Aea, následne skočil do vody aj druhýkrát. Jaguarovi už prišiel na pomoc aj jeho psí kolega Apo. Spoločnými silami ho dostali do bezpečia.

Zdroj: Daily Mail

Video nakrútila mužova priateľka Sakunrat Sayma v meste Nothaburi v Thajsku, kde obaja žijú. „Máme dvoch veľmi inteligentných psov, ktorí sa dokážu rýchlo naučiť určité povely, ale nikdy by sme nečakali, že sa zachovajú takto, keď Aea predstieral, že sa topí. Bola som veľmi prekvapená, keď som to videla,“ povedala Sakunrat.

„Sme veľmi šťastní, že máme dvoch šikovných psov, ktorí milujú učiť sa nové veci, mnoho ľudí nám komentovalo na našej Facebookovej stránke, ceníme si pozitívne komentáre,“ dodala na záver.

Zdroj: Facebook/Sakunrat Sayma

THAJSKO/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Pomoc

Dôležité udalosti