Módnou ikonou sa stala náhodou. V 63 rokoch je z profesorky úspešná modelka

Tlačová konferencia Úradu hraničnej a cudzineckej polície Prezídia Policajného zboru SR
Tlačová konferencia Úradu hraničnej a cudzineckej polície Prezídia Policajného zboru SR Zdroj: Instagram/iconaccidental

Vďaka štýlovému outfitu si mysleli, že ide o niekoho významného z módnej brandže. Práve zhodou náhod sa profesorke začala sľubná modelingová kariéra.

Len tak si kráčate po ulici, chystáte sa na obed so svojou kamarátkou a zastavia vás, aby si vás odfotili, pretože si vás pomýlili s módnou ikonou a v zrelom veku sa vám rozbehne kariéra modelky? Znie to nereálne, ale opak je pravdou.

Šesťdesiattriročná Lyn Slater je univerzitnou profesorkou na Fordham University’s School Of Social Service. Pred niekoľkými rokmi čakala svoju priateľku neďaleko Lincolnovho centra, aby spolu zašli na obed. Vtom ju zastavili dvaja japonskí reportéri, aby si ju odfotili, informuje Daily Mail.

Zdroj: Instagram/iconaccidental

Vďaka štýlovému outfitu si mysleli, že ide o niekoho významného z módnej brandže. Práve zhodou náhod sa profesorke v 63 rokoch začala sľubná modelingová kariéra.

V januári tohto roku podpísala zmluvu s najprestížnejšou svetovou modelingovou agentúrou. Odvtedy predvádzala už niekoľko modelov luxusnej značky. Lyn Slater všetkým dokazuje, že vek je len číslo a bojuje proti myšlienke, že by sa ľudia mali prestať obliekať, ako chcú, keď dosiahnu určitý vek.Na Instagrame ju sleduje 164-tisíc fanúšikov. Vystupuje pod menom iconaccidental (náhodná ikona).

Zdroj: Instagram/iconaccidental

Zdroj: Instagram/iconaccidental

Zdroj: Instagram/iconaccidental

USA/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.