Prvé rande dopadlo katastrofou. Pozrite sa, za čo muž podal žalobu

Ilustračná snímka.
Zdroj: Syda Productions/shutterstock.com

Kým vy by ste asi nad takouto schôdzkou mávali rukou, jemu ide o princíp.

V Amerike je možné podať žalobu zrieme za každú malichernosť. Dôkazom je nahnevaný muž, ktorému sa rande neskončilo podľa jeho predstáv. Kým vy by ste asi nad takouto schôdzkou mávali rukou, jemu ide o princíp.

Keď nabudúce budete chcieť tráviť čas v kine hraním sa na mobile, spomeňte si na tento bizarný prípad z Texasu. Brandon Vezmar (37) z Austinu spoznal ženu, ktorú pozval na rande, cez internet. Stretnutie si dohodli v kine.

Žena si však počas filmu písala správy na telefóne. Niekoľkokrát ju podľa portálu novinky.cz upozornil, aby to nerobila alebo, aby si to išla vybaviť von. Žena ho nakoniec poslúchla, odišla a už sa nevrátila.

Na rande prišli jej autom, preto sa Brandon nemal ako dostať domov. To ho nahnevalo natoľko, že od nej chcel, aby mu preplatila lístok v hodnote viac ako 15 eur, ktorý jej zaplatil. Niekoľkokrát ju kontaktoval, no bezúspešne. Preto ju zažaloval a peniaze vymáha súdnou cestou. Aj keď je jeho škoda nízka, ide mu vraj o princíp.

Ich spor možno vyrieši šéf reťazcov kín, ktorý Brandonovi ponúkol, že mu daruje darčekový poukaz v tej istej hodnote výmenou za to, že stiahne žalobu.

TEXAS/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme žaloba

Dôležité udalosti