HÝBSA days! sa presúva na východ, prvé mesto je Prešov

Zažite HÝBSA deň v Prešove
Zdroj: TV Markíza

Pripravujeme pre vás aj ďalšie HÝBSA days vo Zvolene, Poprade a v Žiline.

Ďalší deň plný šprotu a zábavy sa blíži. Naša Televízia s Projektom HÝBSA Slovensko tentoraz rozhýbe východ. Poďte sa s nami pozrieť na malú ochutnávku toho čo vás čaká.

Malí či veľkí. Od začiatku až do konca. Hýbať sa budú všetci. „Pripravené sú štyri hlavné športové disciplíny, hromadné detské bežecké preteky v troch kategóriách,bicyklové preteky, prekážkový beh, crazy colors-pestrofarebný beh pre celú rodinu a mnoho iného," priblížil program člen Správnej rady Nadácie Markíza Michal Borec.

Nebudú chýbať ani vaše obľúbené tváre

Obednú prestávku vám spríjemní Mirka Luberdová na workshope o zdravom varení. Kto poobede nebude vládať športovať - môže si vyskúšať rôzne pokusy s vedátorom Karolom.

Zdroj: Vladimír Šimíček

Všetci, ktorí si prídu zašportovať, pomôžu deťom na detskej onkológií. Stačí sa len zaregistrovať na webovej stránke. Výťažok zo štartovného venuje Nadácia Markíza deťom s rakovinou.

„Nadácia Markíza sa rozhodla, že sumu, ktorú vyzbierame zdvojnásobí a venuje ju pacientom detskej onkológii," zdôraznil Borec.

V poradí druhé HÝBSA days odštartujú už túto sobotu 27.mája v Jazdeckom areáli v Prešove. HÝBSA Slovensko pripravuje aj ďalšie HÝBSA days vo Zvolene, Poprade a v Žiline.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hýbsa slovensko

Dôležité udalosti