Nikdy predtým sa nevideli, iba spolu telefonovali. A nakoniec sa vzali

Spoznali sa po telefóne, nakoniec sa vzali.
Zdroj: Profimedia.sk

Pre Lalitu bola láska zázrak, príbuzný ju totiž polial kyselinou.

Keď Lalita Ben Bansiová vytočila úplne omylom zlé číslo, ozval sa na druhej strane jej terajší manžel Ravi Sankara Singh. Obom sa hlas toho druhého páčil natoľko, že spolu telefonovali každý deň až sa nakoniec rozhodli vziať, aj keď sa nikdy predtým nevideli.

Pre Lalitu bola láska zázrak. V roku 2012 na ňu totiž jej príbuzný vylial kyselinu za to, že mu dala facku, a žena má kvôli tomu znetvorenú tvár. Myslela si preto, že ju už nikto nikdy nebude chcieť, pretože ľudia na vzhľade veľmi lipnú. "Kto by to bol povedal, že niekto, koho popálila kyselina a podstúpil 17 operácií, nájde lásku," cituje ženu The Independent.

Jedného dňa Bansiová omylom vytočila zlé číslo a na druhej strane sa ozval jej súčasný manžel. "Zavolal som jej asi po dvoch týždňoch späť, pretože som sa zamiloval do jej hlasu. Nakoniec sme spolu hovorili každý deň zhruba tri mesiace. Povedala mi aj o tom útoku kyselinou, ale mne to bolo jedno, pretože má úžasnú osobnosť. Nakoniec som sa rozhodol požiadať ju o ruku," tvrdí Singh.

Pár sa v tomto týždni naozaj vzal. Podľa Singha ich vzťah pretrvá dlho, pretože mnoho ľudí sa zamiluje do partnerove tváre a potom keď zistí, že to nestačí, rozvedú sa. "Nezaujímam sa o jej tvár. Je nádherná vnútri. Dúfam, že nám boh požehná a budeme spolu do konca života, "uzatvára Ind.

BRATISLAVA/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.