Zviedla ho ako 12-ročného, sedela kvôli nemu v base. Takto dopadol ich príbeh lásky

Zviedla ho ako 12-ročného, sedela kvôli nemu v base. Takto dopadol ich príbeh lásky
Zdroj: Getty Images

Nedávno by oslávili 12. výročie manželstva, ale dali si zbohom.

Vili Fualaau podal žiadosť o právnu odluku od Mary Kay Letourneau. Dvojica bola spolu 20 rokov, z toho 12 rokov ako manželia. Majú spolu dve deti. V dokumentoch sa uvádza, že vlastnia dva pozemky, nemajú žiadne dlhy a ani jeden z nich nepožiadal o manželskú podporu. Píše TMZ.com.

Zdroj: Profimedia.sk

Na prvý pohľad klasický príbeh páru, ktorý sa rozhodol dať si zbohom. Ale Vili a Mary plnili stránky novín niekoľko rokov, pretože sa do seba zamilovali v čase, kedy mala Mary 34 rokov a Vili len 12!

V roku 1996 bola Mary vydatá matka štyroch malých detí. Prvýkrát sa stretla so žiakom Vilim v druhej triede. Až o štyri roky neskôr, keď mal chlapec 12 rokov, mali intímny pomer.

Zdroj: Profimedia.sk

Učiteľka skončila vo väzení, kde pobudla sedem rokov. Medzitým sa rozviedla s prvým manželom a keď ju prepustili, nič jej nebránilo, aby sa vydala za Viliho. Prvé dieča sa im narodilo ešte v roku 1997, keď mal študent 13 rokov. Druhé porodila Mary vo väzení.

Zdroj: Getty Images

V súčasnosti pracuje Vili Fualaa v centre s domácimi a záhradnými potrebami a Mary je zamestnaná ako právna asistentka. Učiť už nemôže, keďže figuruje na zozname sexuálnych deviantov.

Dvojica celý ten čas mlčala, prehovorila pred dvomi rokmi v rozhovore s Barbarou Walters.

WASHINGTON/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti