Tridsiatnička si našla priateľa na Facebooku. Má 16 a už majú syna

Tridsiatnička si našla priateľa na Facebooku. Má 16 a už majú syna
Zdroj: Facebook/ Jack Fucile New

Kathleen má z predchádzajúceho vzťahu dve deti. Dcéra je dokonca o päť mladšia ako priateľ Jack, ktorý má dnes 18 rokov.

Kathleen Martin (32) z County Durham si pred necelými dvomi rokmi začala na Facebooku písať s Jacksom Fucileom. Na tom by nič nebolo, keby chlapec nemal v tom čase 16 rokov. Tínedžer sa jej ponúkol, že jej pomôže so záhradou. Nevinná brigáda sa však zmenila na vášnivý románik. Píše The Sun.

Sedem mesiacov po tom, ako si spolu začali, Kathleen otehotnela. Žena dokonca porodila doma v spálni, o tri týždne skôr ako mala stanovený termín. Dnes má ich syn Jay deväť mesiacov.

Kathleen má z predchádzajúceho vzťahu dve deti. Dcéra je dokonca o päť mladšia ako priateľ Jack, ktorý má dnes 18 rokov. Rodina vraj spolu dobre vychádza. "Teraz sme jedna veľká rodina a všetko je krásne," povedala žena.

Iný názor mala tínedžerova mama, ktorá je od jeho priateľky staršia o osem rokov. Bola v šoku.

Kathleen ale tvrdí, že nepociťuje vekový rozdiel medzi ňou a priateľom, ktorý momentálne pracuje ako automobilový predajca.

"Jack je na svoj vek veľmi vyspelý," dodala. A ako reagoval na to, že sa stane otcom? "Bol v šoku, ale potom sa veľmi tešil. Bol taký nadšený, že sa malého nevedel dočkať," povedala Kathleen.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.