Žena, ktorá sa nechá vykrmovať a váži 317 kíl, je tehotná

Žena, ktorá sa nechá vykrmovať a váži 317 kíl, je tehotná
Zdroj: Profimedia.sk

Teraz, keď sa dozvedela, že je opäť tehotná, začala chudnúť. Z váhy jej ubudlo 91 kíl za desať týždňov.

O morbídne obéznej Monice Riley (28) z Fort Worth v Texase sme písali pred niekoľkými mesiacmi. Vtedy tvrdila, že jej jedinou životnou ambíciou je stať sa najtučnejšou ženou sveta. Zároveň však prezradila, že túži po dieťatku a dodala, že ani kvôli dieťaťu svoje stravovacie návyky nezmení. Tým poriadne rozčúlila mnohých čitateľov.

Najnovšie zahraničné médiá informujú, že Monice sa skutočne podarilo otehotnieť a čaká s manželom bábätko. A vraj to teraz berie ako totálne prebudenie. Ide totiž o tretie tehotenstvo. V dôsledku nadváhy o prvé dve deti prišla. Píše Daily Mail.

Zdroj: Profimedia.sk

V tom čase totiž prijímala 10-tisíc kalórií denne a vykrmoval ju jej snúbenec Sid. Vážila neuveriteľných 317 kilogramov. Teraz, keď sa dozvedela, že je opäť tehotná, začala chudnúť. Z váhy jej ubudlo 91 kíl za desať týždňov.

"Isté obdobie života som chcela byť najtučnejšia na svete. Chcela som len ležať v posteli a nehýbať sa. Chcela som, aby ma stále kŕmili. Ale teraz, keď som otehotnela, je to ako prebudenie," povedala.

Zdroj: Profimedia.sk

Monica je v 15. týždni tehotenstva. "Chcem byť pri svojom dieťati aktívna. Chcem byť schopná vstať a zapojiť sa do jeho života vo všetkých smeroch. To sa nedá, ak je človek nehybný," povedala.

TEXAS/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.