Táto žena si myslí, že je Barbie. Nepochopíte, čo si dala upraviť

Živá Barbie.
Zdroj: Instagram/rachel_evans_bikini

Kedysi vyzerala úplne inak. Na plastiky minula hotový majetok.

Slobodná matka Rachel Evans z juhovýchodného Londýna je natoľko posadnutá bábikami Barbie, že sa im chce aj podobať. Je tak ďalšou ženou, ktorá míňa nemalé peniaze na plastické operácie. Či sa vďaka umelej kráse naozaj podobá na obľúbenú dievčenskú hračku, to už necháme na vás.

Rachel má 46 rokov a doteraz minula viac ako 20-tisíc libier na zákroky, ktoré ju zmenili na nepoznanie. Za 11 rokov si pod nôž ľahla niekoľkokrát. Zväčšili jej prsia, upravili nos, kontúry tváre a niekoľkokrát jej napichali celú tvár. Vrcholom je, že Britka si nechala upraviť aj kútiky úst tak, aby to vyzeralo, že sa stále prirodzene usmieva ako Barbie.

Zdroj: Instagram/rachel_evans_bikini

"Cítim sa ako Barbie, myslím ako Barbie, som Barbie. Myslím si, že ja a Barbie sme tá istá osoba. Som ľudská bábika," povedala pre portál MailOnline.

Rachel bola kedysi prirodzená žena s tmavými vlasmi. Pred rokmi sa to ale zmenilo. Tvrdo maká aj na svojej postave. V posilňovni je päť dní v týždni. Ak sa pýtate, komu by sa mohla páčiť takáto umelá krása, tak ľudská Barbie ma oddaného priateľa Darrena.

Chcete vidieť, ako vyzerala pred plastikami? Fotku nájdete TU.

Zdroj: Instagram/rachel_evans_bikini

Zdroj: Instagram/rachel_evans_bikini

Zdroj: Instagram/rachel_evans_bikini

LONDÝN/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Barbie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.