Kristína Kövešová otvorene: Kedy jej pri práci išlo doslova o život?

Kristína Kövešová
Zdroj: TV Markíza

S odvážnou redaktorkou Reflexu nielen o práci a situáciách, kedy jej šlo o život, ale aj o súkromí.

V posledných týždňoch na Slovensku zarezonovala téma zlodejského gangu, ktorý vyčíňa v bratislavskom Starom meste. Zlodejkám je vytrvalo na stope redaktorka Kristína Kövešová a aj keď na prvý pohľad pôsobí ako krehká kráska, v skutočnosti sa investigatívnym témam venuje už dlhšie.

Nebezpečné situácie pri svojej práci zažíva takmer denne. So štábom sa vybrala do Mexika, aby sa stretla s bývalým mafiánskym bossom, na Ukrajine mapovala vojnovú situáciu doslova „z prvej línie“ a neslávne známy bratislavský Pentagon a jeho obyvateľov pozná lepšie ako ktokoľvek iný.

Táto práca ale so sebou prináša nebezpečné situácie. Fyzické napadnutie či vyhrážky nie sú pre Kristínu ničím výnimočným. Sama však o sebe tvrdí, že strach jej bol „vyoperovaný“ a pomáhať ľuďom je nielen jej povinnosťou, ale aj cťou. Niekoľkokrát jej však šlo doslova o život a boli aj situácie, kedy potrebovala ochranku a niekoľko dní nevychádzala z domu. Viac si už vypočujte priamo od Kristíny v prvej časti rozhovoru.


Tmavovlásku mnohí vnímajú iba ako odvážnu redaktorku, no Kristína sa venuje aj režírovaniu. Pod palcom mala relácie Zámena manželiek, Bez servítky, O 10 rokov mladší a sama tvrdí, že možno práve réžia je to, čomu sa chce venovať po tom, čo skončí s prácou redaktorky. Aké je to pre mladú ženu ukočírovať veľký tím ľudí, ale aj to, čo cíti, keď sa jej podarí vyriešiť kauzu a či toho občas na ňu nie je priveľa, nám porozprávala v druhej časti rozhovoru.


Čomu sa venuje Kristína, keď práve nenaháňa zlodejky či nerieši iné aktuálne témy, aké sú jej záľuby, kto jej robí radosť a kam sa plánuje vydať na letnú dovolenku – aj na to všetko sme sa krásnej redaktorky pýtali. Nahliadnite s nami do jej súkromia v poslednej časti rozhovoru.


BRATISLAVA/Lucia Šimová

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Tvárou v tvár

Dôležité udalosti