Ďalší deň plný športu a zábavy sa blíži. Tentoraz rozhýbeme Zvolen

HÝBSA days
Zdroj: TV Markíza

Poďte sa s nami pozrieť na malú ochutnávku toho, čo vás čaká.

Projekt HÝBSA Slovensko pokračuje a tentoraz navštívime mesto Zvolen. Deti aj dospelí, od rána až do večera. Hýbať sa opäť budú všetci. Máte sa naozaj na čo tešiť.

„Pripravené sú štyri hlavné športové disciplíny. Ako na každom evente to budú detské bežecké preteky, prekážkový beh, bicyklové preteky, crazy colors beh a množstvo iných atrakcií," načrtol člen správnej rady Nadácie Markíza Michal Borec.

Zdravý životný štýl nie je len športovanie, a preto vám obednú prestávku spríjemní Mirka Luberdová, ktorá vás naučí nové chutné a najmä zdravé recepty. Tešia sa na vás aj ďalšie známe tváre, ktoré sa rozhýbu spolu s Vami. Napríklad Lenka Šóošová, Miro Jaroš či Tomáš Juríček.

Okrem toho, že urobíte niečo pre seba, zároveň pomôžete tým, ktorí prísť nemôžu.

„Všetci, ktorí prídu, pomôžu deťom na detskej onkológií. Stačí sa zaregistrovať na stránke HÝBSA . Výťažok z eventu venuje Nadácia Markíza deťom s rakovinou. A zároveň sme sa rozhodli, že sumu, ktorá sa vyzbiera. Nadácia Markíza zdvojnásobí," dodal Borec.

V poradí tretie HÝBSA Days odštartujú už túto sobotu 24. júna na Námestí SNP vo Zvolene. HÝBSA Slovensko pripravuje aj ďalšie akcie v Poprade a v Žiline.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hýbsa slovensko

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.