Muž zdokumentoval chemoterapiu manželky. Ten pohľad bolí, no taká je rakovina

Ilustračná snímka
Zdroj: Sasa Prudkov/shutterstock.com

Fotky zverejnili, aby ľudia videli, že je v poriadku nebyť v poriadku.

Keď sa priatelia a rodina 26-ročnej Faye Eid dozvedeli, že má rakovinu, poväčšine reagovali rovnako - to bude v poriadku. Kvetinárka z Queenslandu sa však po polročnej agresívnej chemoterapii cíti všelijako, len nie v poriadku. Jej manžel, svadobný fotograf, nafotil sériu srdcervúcich snímok, ktoré ukazujú, že je v poriadku necítiť sa vždy v poriadku.

V roku 2016 jej diagnostikovali rakovinu vaječníkov. Vyšetreniu u lekára predchádzali bolesti brucha, ktoré trvali rok. Najskôr si mysleli, že má cystu. Neskôr sa ukázalo, že je to oveľa vážnejšie. „Bola som v šoku. Trvalo niekoľko týždňov, kým som sa so všetkým vyrovnala," povedala pred denník DailyMail Australia.

Zdroj: Instagram/jarredeid

Lekári Faye odporučili podstúpiť chemoterapiu, aby sa šanca na porazenie choroby zvýšila. Jarredovi sa podarilo zdokumentovať celý priebeh agresívnej liečby. Nafotil tak pravú tvár rakoviny, pred ktorou by sme nemali zatváriť oči. Mnohí si totiž nevedia predstaviť, čo to znamená a ich reakcie často pacientom nepomáhajú.

„Vedela som, že sa budem musieť vysporiadať s tým, čo sa bude diať, ale nečakala som, že sa budem musieť vysporiadať s rekciami okolia," priznala. Azda najťažšie bolo počúvať, ako bude všetko v poriadku. Preto dovolila zverejniť zábery, na ktoré sa nikomu ľahko nepozerá.

Manželia sú so všetkým vyrovnaní, preto by chceli, aby si ľudia nedávali ružové okuliare a nebáli sa pozrieť sa realite do očí. Všetky fotky nájdete TU.

Zdroj: Instagram/jarredeid


QUEENSLAND/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Chemoterapia

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.