Zaujímavosti

Ukrajinské dráhy vydali časopis: Cestujúcim po jeho prečítaní skoro vypadli oči z jamiek

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Zdroj: shutterstock/TZIDO SUN

Redaktorka časopisu Olena Los priznala, že v redakcii nečakali, že článok bude mať takýto ohlas u verejnosti.

Ukrajinské štátne dráhy sa odviazali! Vo svojom časopise Mahistral, ktorý vychádza len v printovej forme, opisuje, ako mať sex vo vlakoch. Okamžite sa toho chytili ukrajinské médiá a ľudia, ktorí nafotené strany šíria cez sociálne siete.

„Prvú vec, ktorú potrebujete vedieť o sexe vo vlakoch, je, že je úplne legálny,“ cituje úvod článku ukrajinský portál kyivpost.com. Nemôžete však porušovať práva ďalších cestujúcich a, samozrejme, sex musí byť dobrovoľný, dopĺňa autor článku.

Vo vlaku je vraj oveľa vyššia pravdepodobnosť mať sex s cudzím človekom ako v ktoromkoľvek inom dopravnom prostriedku. „Ľudia v jednom kupé sú ako rodina. Sú na relatívne malom priestore, a to ich spája,“ vysvetľuje autor, pričom nezabúda ani na bezpečnosť. Ľudia sa majú pri sexe pripútať, aby nedošlo k pádu z lôžka.

Časopis v závere chváli sex vo vlaku, lebo to vraj môže byť dobré oživenie sexuálneho stereotypného života. Ukrajinské dráhy dokonca ponúkajú extra služby. Ak si prenajmete celý vagón, tak vám zabezpečia manželskú posteľ.

Redaktorka časopisu Olena Los priznala, že v redakcii nečakali, že článok bude mať takýto ohlas u verejnosti. „Čo predáva najlepšie? Sex, mačiatka a deti. Už sme napísali o mačiatkach, a tak sme išli po sexe,“ prezradila stratégiu časopisu Olena Los.

KYJEV/mm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti