Drzý šofér zabral štyri parkovacie miesta. Jeho vysvetlenie ľudí ešte viac rozzúrilo

Fabio Silva
Zdroj: Facebook/Fabio Silva

Keď sa fotka jeho desaťročného auta objavila na Facebooku, bol šťastím celý bez seba a kontroverznú techniku parkovania sa rozhodol objasniť.

Tomuto sa povie poriadny trúfalec. Portugalčan Fabio Silva žijúci v meste Spalding v anglickom Lincolnshire sa vybral na sobotňajší nákup do miestneho supermarketu. Svoje auto zaparkoval pred obchodom. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nezabral štyri parkovacie miesta. O bizarnej situácii informuje Lincolnshire Live.

Zdroj: Facebook/spotted.spalding

Keď sa fotka jeho desaťročného auta objavila na Facebooku, bol šťastím celý bez seba a kontroverznú techniku parkovania sa rozhodol objasniť. Fabio jednoducho chcel, aby ho všetci pochopili. Portugalčan chcel svojským spôsobom predísť poškodeniu svojho tátoša.

„Nič sa nevyrovná parkovaniu cez štyri parkovacie miesta. Prepáčte, že som nechcel, aby mi nejakí idioti zruinovali moje potešenie a pýchu,“ napísal pod fotku. Nato ho hneď jeden komentujúci vysmial. Boli však aj takí, ktorí sa mladíka zastali. „Keď vidím niektorých ľudí, ako otvárajú dvere na svojich autách, neviním ho za to, že takto parkoval,“ napísal jeden na Fabiovu obranu.

ANGLICKO/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Vodič

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.