Najdlhšie nohy na svete? Ruska (29) sa chváli aj ďalším titulom

Ekaterina Lisina
Zdroj: Profimedia.sk

Ekaterine Lisine pozornosť všetkých naokolo vyhovuje.

Olympijská medailistka a bývalá basketbalistka Ekaterina Lisina sa oficiálne stala najvyššou ženou v rodnom Rusku. Dvadsaťdeväťročná rodáčka z mesta Penza má so svojimi 206 centimetrami však teraz iný plán. Informuje Daily Mail.

Ekaterina chce, aby titul najvyššej modelky patril jej. „Rekord drží Amazon Eve, tá meria 203 centimetrov, čo je menej, ako mám ja,“ povedala hrdá Ruska. „Určite chcem byť v knihe rekordov ako najvyššia modelka. Myslím si, že by som mohla získať ocenenie aj za najdlhšie nohy sveta. Moje nohy majú asi 133 centimetrov, čo je viac ako súčasný rekord,“ dodáva.

A to nie je všetko. Ekaterina sa spomedzi všetkých ruských žien pýši aj ďalším titulom. Vďaka svojej výške má veľkosť topánok 47. Na to všetko je Ruska hrdá a všetka pozornosť jej vyhovuje. „Mám rada pozornosť. Dúfam, že po tom, čo získam titul, budem mať tej pozornosti ešte viac,“ hovorí bývalá športovkyňa.

Zdroj: Profimedia.sk

Keď mala 16 rokov, musela si vybrať medzi modelingom a basketbalom. Nakoniec sa rozhodla pre šport a svoje sny o modelingových prehliadkach si zrejme splní až teraz.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

RUSKO/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.