Autentické spravodajstvo: Muž nezvládol silu pivného moku, odniesla to reportérka

Bolo to počas živého vstupu.
Zdroj: Youtube/Darren Phan

Počas rozhovoru s miestnym bardom, ktorý sa po kúpeli v mori chystal vypiť šesť plechoviek piva, sa reportérke dostalo pivných ovácií.

Reportérka lokálnej americkej stanice KTLA Wendy Burch sa divákom snažila priblížiť bujarú atmosféru osláv Dňa nezávislosti (4.6) na pláži Hermosa Beach v Kalifornii. Ani sama netušila, ako bezprostredne atmosféru nasaje, doslova.

Počas rozhovoru s miestnym borcom, ktorý sa po kúpeli v mori chystal vypiť šesť plechoviek piva, sa reportérke dostalo "pivných ovácií". Jeden z mužov, ktorý sa tešil zo získania americkej nezávislosti, nezvládol vlastnú závislosť a respondenta „odmenil" počas rozhovoru gejzírom chmeľového moku.

Zdroj: Shutterstock/www3d

Priatelia ho okamžite omyli pivnou sprchou a duchaprítomná reportérka sa posunula o pár krokov a našla si inú respondentku Sáru, ktorá práve dopila svoj "sixpack". "Cítim sa úžasne, a to bol cieľ," teší sa mladé dievča v bikinách s motívom americkej vlajky.

Vtom, akoby mužov obsah žalúdka cítil, že vonku je párty a nechcel tam chýbať, spŕška natráveného piva zasiahla aj reportérku.

Viac vo videu:

Zdroj:Youtube/Darren Phan

HERMOSA BEACH/ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Deň nezávislosti

Dôležité udalosti