V Číne objavili Putinovu vernú kópiu. Je to skromný farmár

Putin má v Číne "brata"
Zdroj: Profimedia

Médiá ho objavili v roku 2011 a napriek tomu, že bol na stránkach mnohých médií a v televízii, zostal verný svojmu staromládenectvu.

Čínsky farmár Lo Juanpin je presnou kópiou jedného z najmocnejších mužov sveta, ruského prezidenta Vladimira Putina. Ich podoba je až zarážajúca. Lo má takmer rovnakú výšku, vysoké a široké čelo, dlhý nos, úzke pery a modré oči.

Jo Juanpin (54) žije v dedinke v čínskom okrese Fejši, v centrálnej provincii Anchuej. Je farmárom a napriek svojmu celebritnému výzoru, vedie skromný a jednoduchý život. Dokonca mu jeho podoba s ruským prezidentom nepomohla ani u žien, pretože zostal starým mládencom a vyhliadkam na potencionálny sobáš už veľmi neverí.

Zdroj: Profimedia

Médiá ho objavili v roku 2011 a napriek tomu, že bol na stránkach mnohých médií a v televízii, zostal verný svojmu staromládenectvu. Politické ambície nemá a iba raz mu zaplatili 600 eur za to, že prišiel do televízie a hral tam „Putinovho brata". Ako píše britský denník The Sun, ani podoba s Putinom vám slávu a bohatstvo nezabezpečí.

Zdroj: Profimedia

Lo je spokojný s farmárskym životom a občasnou rolou miestnej celebrity, nakoniec, aj u nás na Slovensku má každá obec svojich maskotov.

BRATISLAVA/The Sun, ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Čína

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.