Všimli ste si čiary na svojom zápästí? Prezradia vám viac, než si myslíte

Ilustračná snímka
Zdroj: shutterstock.com/Albina Glisic

Vďaka nim sa môžete dozvedieť informácie týkajúce sa vašej budúcnosti, charakteru, osobnosti a v neposlednom rade aj zdravia.

O čiarach na dlani ste už určite niečo počuli. Zamysleli ste sa ale niekedy nad tým, že aj čiary na zápästí by mohli mať svoj význam? Prezradiť by mali o vás viac, než by ste si sami boli mysleli. Píše PositiveMed.

V prípade, že čítaniu z rúk prikladáte dôraz, čítajte ďalej. Vďaka čiaram na zápästí sa totiž môžete dozvedieť informácie týkajúce sa vašej budúcnosti, charakteru, osobnosti a v neposlednom rade aj zdravia. Ich počet vraj dokonca dokáže určiť dlhovekosť ľudského života. Čím viac ich máte, tým dlhšie by ste mali žiť.

Prvá čiara

Je jedna z najdôležitejších a napovedá niečo o vašom zdravotnom stave. Ak je neprerušovaná a výrazná, ste zdravý a šťastný. V prípade, že ju máte prerušovanú, nevýraznú a nejasnú, mali by ste zmeniť životný štýl. Veľa pukliniek v tejto čiare vám napovedá o tom, že vás pri plnení snov postretlo veľa problémov.

Druhá čiara

Poukazuje na úspech vo vašom živote a na to, ako ste s ním spokojní. Výrazný druhý riadok znamená, že ste pôžitkár. Ak je ale prerušovaná, vyjadruje vám tým finančné problémy, ktoré máte.

Tretia čiara

Je výnimočná, keďže ju na svojom zápästí nemá každý. Ak je súvislá, máte na svoje okolie značný vplyv, či už v osobnom alebo profesijnom živote.

Štvrtá čiara

Indikuje dlhovekosť a plodnosť. Pokiaľ túto vzácnu čiaru máte, budete mať dlhý život a veľa detí. Nemusíte sa obávať, ak ju máte prerušovanú. Tak či onak, jej prítomnosť poukazuje na to, že máte nad svojím životom kontrolu a ste schopný pozitívnych zmien.

USA/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme čiary

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.