Nevesta týždeň pred svadbou všetko zrušila. Toto spravila s drahou hostinou

Sarah Cummins
Zdroj: Twitter/Sarah Cummins

Na svadbu malo prísť 170 hostí.

Mala to byť rozprávková svadba s veľkolepou hostinou pre 170 svadobčanov. Týždeň pred dňom D však nevesta Sarah Cummins (25) všetko zrušila. Mladej žene z Indiany bolo ľúto nechať prepadnúť hostinu za 30-tisíc dolárov (viac ako 26-tisíc eur), preto na luxusné jedlo pozvala miestnych bezdomovcov. O jej geste teraz píšu zahraničné médiá.

Čo bolo dôvodom radikálneho rozhodnutia, médiám neprezradila. Snúbenci si zarezervovali hostinu v luxusnom priestore Ritz Charles. Týždeň pred termínom jej objednávku odmietli stornovať. Keďže Sarah nechcela, aby všetky peniaze a jedlo išli do koša, vystrojila párty pre tých, ktorí o niečom podobnom ani nesnívajú.

Niekoľko miestnych podnikov a rodín ľuďom v núdzi darovalo obleky a šaty. Večeru vo veľkom štýle si tak naozaj užili. Pripojila sa aj nevestina matka a družičky. S nápadom darovať jedlo súhlasil aj nádejný ženích Logan Araujo, ktorý hradil väčšinu svadobných položiek. Sarah ešte rieši, čo urobí so šatami. Je to však pre ňu stále bolestivé, píše portál MailOnline.

Zdroj:Twitter/logan

Zdroj:Twitter/logan

Zdroj:Facebook/AmyBartner

Zdroj:Facebook/AmyBartner


INDIANA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hostina

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.