Chceli by ste bývať na rušnom letisku? Riadiacu vežu prerobili na luxusný apartmán

Apartmán v riadiacej veži letiska.
Zdroj: TV Markíza

Z okna vidíte prílet a odlet každého jedného lietadla.

Predstavte si, že vám pod oknami pristávajú lietadlá. Takýto výhľad z bytu ponúkajú vo Švédsku. Do unikátneho apartmánu sa však nedostane hocikto.

Hluk silných motorov. To je to, čo budete počas celého pobytu v špeciálnom apartmáne v Štokholme počuť. Z okna budete vidieť prílet a odlet každého jedného lietadla. Byt je totiž v letiskovej riadiacej veži.

Riadiaca veža sa už takmer 15 rokov nevyužívala. Do oka padla marketérom veľkej spoločnosti, ktorá podniká na realitnom trhu. Vežu prerobili na pohodlný apartmán, aby noc v ňom strávili víťazi nimi vyhlásenej súťaže.

Víťazi súťaže sa môžu pripraviť na zážitok, aký nebude mať nikto iný. Prerobená veža ponúka plnohodnotné ubytovanie. V apartmáne je aj kuchyňa, kúpeľňa a jedálenský kút. Napriek idylicky zariadenému interiéru, však hlučné ubytovanie každého neláka.

Najväčší záujem o zážitok v prerobenej riadiacej veži zrejme budú mať milovníci lietadiel. Tí si adrenalínový zážitok užívajú napríklad na pláži pri letisku na karibskom ostrove Svätý Martin. V Štokholme si lietadlá budú môcť vychutnať z bezpečného miesta a priamo z postele.


ŠTOKHOLM/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bývanie

Dôležité udalosti