Nechutný žart sa zmenil na horor. Muža mala akože dorezať motorová píla

Nemilý prank
Zdroj: YouTube/Storyful Rights Management

Nabudúce si dvakrát premyslí, či si ešte z niekoho vystrelí.

Tento kanadský žartík vôbec nevyšiel podľa predstáv. A niet sa čomu čudovať. Tváriť sa pred kamarátom, že vás dorezala motorová píla, nie je práve dvakrát na zasmiatie. Muž, ktorý vymyslel tento nechutný žartík, to aj oľutoval. Jeho obeť totiž od strachu omdlela.

Tom Daniel Hansen Sylt z nórskeho Trondheimu pracoval s kamarátom v garáži. On pílil drevo pomocou motorovej píle, kým jeho kamarát mu bol obrátený chrbtom a opravoval niečo v aute. Tom si nenápadne vymenil pílu za atrapu a tváril sa, že ho dorezala na bruchu.

Tričko mal celé krvavé a razom spadol na zem. Keď to zbadal jeho kamarát, v sekunde si pomyslel, že sa stalo najhoršie. Chytil sa za hlavu a zrazu stratil vedomie. Tom si uvedomil, že to prehnal a začal ho ratovať. Keď sa muž prebral, vôbec mu nebolo do smiechu.

Video má na Facebooku stovky komentárov. Ľudia sa zhodujú, že ide o veľmi zvrátený a hlúpy zmysel pre humor, píše portál MailOnline. Navyše sa naozaj mohlo stať niečo nepredvídateľné a skončilo by to úplne inak. Doma to preto nikdy nerobte.


TRONDHEIM/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Prank

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.