Nová funkcia na Facebooku môže spôsobiť vo vzťahoch veľa drámy

Facebook- ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstock.com/dennizn

Ide o podobnú funkciu akou je neslávny Facebook Poke - šťuchnutie, ale v ponuke je zatiaľ skrytá.

Spravovanie zoznamu vašich priateľov na Facebooku je vždy tak trochu ako mínové pole. Najnovšia funkcia na sociálnej sieti však môže vyvolať vo vzťahoch ešte viac drámy. Spoločnosť Facebook v tichosti predstavila novú funkciu Hello, ktorá umožňuje používateľom získať si pozornosť iných ľudí tým, že im pošlú virtuálne zamávanie.

Ide o podobnú funkciu, akou je neslávny Facebook Poke - šťuchnutie, ale v ponuke je zatiaľ skrytá. Tlačidlo Hello zverejnili minulý mesiac, ale stále je v testovacej fáze, takže ho na svojom profile nemajú všetci používatelia.

Zdroj: Facebook

Tlačidlo sa zobrazuje v hornej časti profilu hneď vedľa tlačidla na odoslanie žiadosti o priateľstvo alebo odstránenie priateľa. Preto sa ľahko môže stať, že keď si budete chcieť niekoho odstrániť z priateľov a kliknete na Hello, tak ho na seba upozorníte a tým pádom aj na svoj zámer, keď sa už vo vašich priateľoch nenájde. Alebo si to radšej rozmyslite a budete tohto človeka na Facebooku stále trpieť.

Zdroj: Facebook

Najväčšia dráma môže nastať, ak by ste sa rozhodli pozrieť si profil svojho expriateľa alebo expriateľky a náhodou kliknete na tlačidlo Hello. Len upozornite na to, že ste zisťovali, čo má nové a ako teraz vyzerá.

Rovnako nepríjemná situácia môže nastať, ak by ste si prezerali profil úplne neznámeho človeka a omylom klikli na virtuálne zamávanie.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Funkcia

Dôležité udalosti