Podivné sťažnosti hotelových hostí. Nad niektorými sa rozum zastaví

Recepcia (ilustračné foto).
Recepcia (ilustračné foto). Zdroj: shutterstock

Personál hotela je zvyčajne viac než šťastný, keď sa mu podarí splniť všetky vaše priania - za predpokladu, že sú v rozumnom zmysle.

Nie každá dovolenka dopadne presne tak, ako ste si ju naplánovali. Nepáči sa vám hotelová izba? Alebo zistíte, že máte pokazené jedlo a musíte ho poslať späť do reštaurácie? O všetkom by ale mali vedieť zamestnanci, ktorí sú zodpovední za vyriešenie sťažností. Personál hotela je zvyčajne viac než šťastný, keď sa mu podarí splniť všetky vaše priania - za predpokladu, že sú v rozumnom zmysle.

Bohužiaľ, niektorí rekreanti sú známi tým, že majú nehorázne požiadavky alebo dokonca úplne bizarné sťažnosti!

Zamestnanci spoločnosti Crieff Hydro v Perthshire odhalili niektoré z najťažších sťažností, ktoré dostali. A z niektorých sa vám rozum zastaví, píše The Courier.

Televízne problémy

Jeden hosť prišiel na recepciu uprostred noci a hneval sa, že nedokáže pozerať televíziu. Problém však nebol v pokazenom televízore. Muž sa totiž sťažoval, že keď leží na posteli, nevidí cez svoje nohy na obrazovku. Najlepšia časť? Dokonca priniesol aj fotografiu ako dôkaz.

Raňajky v posteli

Po objednaní raňajok do postele ostali hostia pohoršení, čo sa týka etikety stravovania, a tak volali na recepciu. Prečítajte si, ako tento hovor prebiehal.

Hosť: „Dobré ráno, práve sme si našli raňajky v posteli. Bude v poriadku, ak si sadneme na stoličky za stôl a nezjeme ich v posteli?"

Recepčný: „Ehm, áno, samozrejme, že môžete. Pokojne ich zjedzte aj v kúpeľni, ak by ste chceli!"

Živé kura ako spolubývajúci

Jedna žena zúrila po tom, čo jej odmietli rezerváciu izby. Môže to znieť trochu drsne, ale zamestnanci mali legitímny dôvod. Počas svojho predchádzajúceho pobytu prišla do spálne so živou sliepkou.

A nielen to, objednala jej aj kompletnú izbovú službu a dovolila, aby špinila a znášala vajcia, kde sa jej zachce. Týmto spôsobila veľký neporiadok a škody v hodnote stoviek libier.

Rezort, ktorý ukradol Vianoce

Crieff Hydro raz v marci dostal sťažnosť od pána, ktorý si želal kompenzáciu z Vianoc, pretože sa nedostal k svojmu vianočnému obedu. Ale nebolo to tak, že by ho čašník prehliadol pri stole. Muž sa totiž ráno tak prejedol, že na obed mu v brušku už nezostalo miesto.

PERTHSHIRE/Zuzana Ácsová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hostia

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.