Babička sa zamilovala do mladíka z Nigérie. Minula životné úspory na to, aby boli spolu

Babička sa zamilovala do mladíka z Nigérie. Minula životné úspory na to, aby boli spolu
Zdroj: Profimedia.sk

Dvojica sa spriatelila na Facebooku 27. februára v roku 2015 a napriek 45-ročnému vekovému rozdielu sa do seba zamilovali.

Sedemdesiatdvaročná babička Angela Nwachukwu je ukážkou toho, ako dokáže láska zamotať hlavu aj vo vyššom veku. Zamilovala sa totiž do 27-ročného CJ Nwachukwu z Nigérie, ktorý sa živí ako počítačový inžinier a na to, aby ho dostala do Británie minula životné úspory. Píše mirror.co.uk.

Dvojica sa spriatelila na Facebooku 27. februára v roku 2015 a napriek 45-ročnému vekovému rozdielu sa do seba zamilovali.

Už o dva mesiace neskôr letela Angela za svojím milovaným, aby si ho vzala. Ale keď sa vrátila do rodného Anglicka a požiadala o vízum pre manžela, zamietli jej to.

Zdroj: Profimedia.sk

Angela, ktorá pochádza z Dorsetu, tak minula 20-tisíc libier na cestovanie medzi Nigériou a Anglickom, aby mohla byť so svojou láskou.

Bývalá taxikárka na dôchodku hovorí: "Po ukončení 16-ročného vzťahu som bola osamelá. Sama som bola pol roka a keď som uvidela, že mi mladý muž poslal žiadosť o priateľstvo, nemohla som uveriť, aké mám šťastie."

"Zaujímalo ma, prečo mi poslal žiadosť o priateľstvo, ale prijala som mu a on mi hneď poslal správu a pochválil moju profilovú fotografiu," povedala Angela.

Dvojica si písala hodiny o ich rodinách, záľubách a pripadali si, akoby sa poznali roky. Jediným problémom bolo, že CJ bol o 45 rokov mladší a žil v na míle vzdialenej Nigérii. Napriek tomu sa Angela neubránila citom k mladému mužovi.

"Bol o šesť rokov mladší od môjho najstaršieho vnuka, takže som vedela, že je to zlé. Ale bol taký očarujúci, že som mu podľahla," vysvetlila dôchodkyňa.

Zdroj: Profimedia.sk

Po pár týždňoch písania sa aj CJ vyznal zo svojej lásky. Angela sa bála, čo si o tom pomyslia jej synovia Phillip (50), Malcolm (47) a Maurice (43). "Keď som o tom povedala Malcolmovi, bál sa, že CJ je podvodník," povedala.

Angelin syn si ho preveril na internete a nadobudol pocit, že CJove city sú skutočné. O mesiac neskôr dôchodkyňa mladíkovi navrhla, aby sa spojili cez videohovor. Vtedy ju CJ požiadal o ruku a babička si myslela, že žartuje.

"Povedal mi, že chce so mnou stráviť zvyšok života. Samozrejme, že som povedala áno," ozrejmila Angela.

Dodáva, že je medzi nimi úžasná chémia a CJ je jej spriaznená duša. Angela si tak rezervovala let do Nigérie, kúpila si na obrad modré šaty a CJ kúpil obrúčky. "Keď som priletela, objala som ho a on ma pobozkal. Od tej chvíle som vedela, že je to ten správny. Bála som sa, čo na to povie jeho rodina, ale privítali ma s otvorenou náručou," povedala dôchodkyňa.

Zdroj: Profimedia.sk

Dva týždne po svadbe sa Angela vrátila domov a poslala žiadosť o rodinné vízum, aby mohli s CJom žiť ako manželia. Úrady jej ho ale zamietli v domienke, že CJ sa s Angelou oženil len preto, aby sa dostal do Británie.

Angela sa niekoľkokrát odvolala, ale vždy jej vízum zamietli. Nedostal dokonca ani turistické vízum. "Cítila som, že som našla skutočnú lásku, na ktorú som dlho čakala a oni mi ju odopierali," povedala.

Dôchodkyňa zaplatila aj právnikov, ale nepomohli jej. Jedinou nádejou manželov je, že CJ by v budúcom roku dostal študentské vízum, aby si spravil magisterský titul v oblasti výpočtovej techniky.

"Aj keď vieme, že je nepravdepodobné, že budeme niekedy žiť spolu, veľmi sa milujeme a náš vzťah je silný. Dúfam, že sa koncom roka dostanem do Afriky, aby som ho konečne znovu videla," dodala Angela.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti