Muž letel z Londýna do Berlína na priateľkin pas. To však nie je všetko

Michaell Randall
Zdroj: Facebook/Michael Randall

Michael Randall pokojne prešiel bezpečnostnou kontrolou a nastúpil na palubu lietadla.

Muž z mestečka Newbury v grófstve Berkshire nachádzajúcom sa na juhovýchode Anglicka sa podarilo odletieť z letiska Gatwick v Londýne do Berlína s pasom svojej priateľky. Letieť mal skoro ráno, a tak sa stalo, že náhodou vzal cestovné dokumenty svojej polovičky. Píše Daily Mail.

Dvadsaťtriročný Michael Randall pokojne prešiel bezpečnostnou kontrolou a nastúpil na palubu lietadla spoločnosti easyJet.

Na všetko sa prišlo až po tom, čo pricestoval do Nemecka a úradom oznámil, že so sebou vzal pas 34-ročnej priateľky Charlotte Bull, ktorá je dokonca dlhovlasá blondínka.

Podľa jeho slov sa k nemu nesprávali najmilšie. „Je neskutočné, že som sa dostal tak ďaleko. Spoločnosť má kontrolovať meno spolu s pasom, ale očividne tak neurobili. Je to znepokojujúce, pretože ani nevyzerám ako Charlotte,“ povedal Michael, ktorý pracuje ako technik v tíme Formuly 1 McLaren.

Do Nemecka priletel, aby si pozrel motocyklové preteky. Jeho kolega mal našťastie rovnaké plány a priletel ešte v ten deň a priniesol mu jeho pas, aby sa mohol spokojne dostať naspäť domov bez akýchkoľvek komplikácií.

Zdroj: Facebook/Charlotte Bull


Zdroj: Facebook/Michael Randall

LONDÝN/dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Londýn

Dôležité udalosti