Chlapček sa narodil v aute, v plodovom vaku. Rodičia zverejnili fotku z pôrodu

Chlapčekov príchod na svet bol poriadne dramatický.
Zdroj: Instagram/raeee_nacoal23

Na svet sa vypýtal o 11 týždňov skôr.

Takto si žena v očakávaní pokojný pôrod určite nepredstavuje. Mamička porodila o 11 týždňov skôr v aute a dieťatko sa ešte k tomu narodilo v neporušenom plodovom vaku. Napriek poriadne dramatickým okolností prežilo.

Raelin Scurry (29) nečakala, že sa jej chlapec vypýta na svet už 5. augusta. Myslela si, že má falošné Braxton Hicks kontrakcie, ktoré môže žena pociťovať aj uprostred tehotenstva. Keď sa však po 45 minútach kontrakcie stupňovali, rozhodla sa ísť do nemocnice, aby ju uistili, že je všetko v poriadku.

Zdroj:Instagram/raeee_nacoal23

Tehotná žena však v aute začala rodiť. Keď sa pozrela dole a zbadala hlavičku, stačilo len raz potlačiť a bábätko bolo na svete. „Pri pohľade na dieťa som si uvedomila, že je stále v plodovom vaku. Modlila som sa, aby bolo v poriadku. V tom sa začalo hýbať a vystierať ruky a nohy," napísala mama na Instagrame.

Snúbenci Raelin a Ean si mysleli, že sa ich autom dostanú do nemocnice rýchlejšie, ako keby mali čakať na sanitku, a preto pokračovali v jazde. Trvalo im to asi sedem minút, píše Independent.

Zdravotnícky personál ich už čakal na parkovisku a dieťatku pomohli dostať sa z vaku von. Chlapec vážil len 1 389 gramov, no prežil. Podľa matky sa mu darí dobre a robí veľké pokroky.

Zdroj:Instagram/raeee_nacoal23

Zdroj:Instagram/raeee_nacoal23

Zdroj:Instagram/raeee_nacoal23

Zdroj:Instagram/raeee_nacoal23BRATISLAVA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zdravie

Dôležité udalosti