Žena na prvom rande upchala toaletu. Exkrement chcela vyhodiť, zasekla sa v okne

Žena sa zasekla v okne.
Zdroj: Profimedia.sk

Takto si svoju schôdzku rozhodne nepredstavovala. Vytiahnuť ju museli hasiči.

Hasičov v Bristole zavolali na naozaj bizarný zásah. Žena na toto prvé rande nezabudne. Aj keď o jej trapase píšu mnohé zahraničné médiá, môže byť rada, že sa jej nič vážne nestalo.

Dievča bolo na prvej schôdzke s 24-ročným Liamom Smythom po tom, ako sa spoznali na zoznamke. Počas schôdzky, už u neho doma, sa ozvala tá najprirodzenejšia ľudská potreba. Po tom, ako si uľavila, však zistila, že upchala toaletu. Keďže žena chcela predísť trapasu, exkrement sa snažila vyhodiť von oknom.

Zdroj: Profimedia.sk

A tam sa to celé začalo. Produkt potreby sa zasekol medzi vonkajším a vnútorným sklom. Žena sa musela priznať svojmu nápadníkovi. „V očiach mala panický strach. Povedala mi, že sa mi musí s niečím priznať. Nevedela, prečo to urobila, jednoducho spanikárila,“ povedal Liam pre portál The Sun.

Pár sa snažil všetko zachrániť. Amatérska gymnastka bola presvedčená, že ho odtiaľ dostane. Medzi sklami sa však zasekla. Liam bol nútený zavolať hasičov. Pár teraz vyhlásil zbierku, vďaka ktorej by si mohli dovoliť zaplatiť opravu okna.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

BRISTOL/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bristol

Dôležité udalosti