Vďaka žrebu Hra o Niké získala prácu v šoubiznise!

Andrej Bičan je spolu s vami svedkom skvelých výhier a veľkých životných zmien.
Zdroj: HRA O NIKÉ

Bývalej hráčke splnila TV šou veľký sen.

Každú druhú nedeľu, pár minút po 17:00, sa už celý rok z televíznych obrazoviek ohlasuje moderátor Andrej Bičan, aby bol spolu s vami svedkom skvelých výhier a veľkých životných zmien. Relácia Hra o Niké nemá na Slovensku obdobu. Pred dvoma týždňami zmenila výhrou 77 200 eur život čerstvému dôchodcovi Petrovi a už túto nedeľu splní sen jednej z bývalých hráčok.

Prišla, zaspievala a zmenila si život

Spieva od troch rokov a vydržalo jej to dodnes. Stať sa profesionálnou speváčkou však vôbec nie je jednoduché. Simona (29) z Liptovských Sliačov si svoj detský sen splní celkom nečakanou cestou. Na začiatku bol žreb. „Videla som v televízii moju známu, ktorá sa do Hry o Niké dostala až dvakrát, tak som si kúpila žreb aj ja," zaspomínala si Simona, ktorú vyžrebovali a začiatkom leta sa ocitla v televíznom štúdiu. Vyhrala síce len niečo vyše 1 000 eur, pri svojom odchode zo scény však zaspievala ľudovku „Tota Heľpa!". Tvorcov relácie oslovila natoľko, že sa jej rozhodli dať šancu v roli speváčky Hry o Niké.

Zdroj: HRA O NIKÉ

Vykročte aj vy šťastiu naproti prostredníctvom televíznej šou Hra o Niké. Žiadna iná relácia na Slovensku neponúka možnosť vyhrať až 1 000 000 eur. Jedinou vstupenkou do hry je žreb Hra o Niké, ktorý nájdete v pobočkách Niké, vo vybraných trafikách, v potravinách či na čerpacích staniciach. Sledujte miliónovú šou už túto nedeľu o 17:00 na Markíze.

PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hra o Niké

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.