Nový štýl tipovania v Niké: Kurzová ponuka na mieru!

Tipovanie vo vlastnom štýle.
Zdroj: NIKE

Tipovanie po novom a úplne podľa seba - tak by sa jednou vetou dala zhrnúť inovácia, ktorú v týchto dňoch naplno spustila stávková spoločnosť Niké. Tipéri si vďaka nej môžu kurzovú ponuku na www.nike.sk prispôsobiť presne na svoj tipérsky štýl.

Niké sa rozhodla ako prvá stávková spoločnosť na Slovensku urobiť zásadný krok vpred. Dôvod tejto zmeny prezradil Martin Tibenský, riaditeľ Niké pre strategický rozvoj a technologické inovácie: „V prvom rade sme spojili Kurzovú ponuku a LIVE stávky do spoločnej ponuky. LIVE tipovanie je čoraz populárnejšie, nie je tak dôvod tieto stávky vyčleňovať, naopak, všetky sú umiestnené na jednej obrazovke. Hráč má dokonalý prehľad o každom zápase v ponuke. A na tom istom tikete si naviac môže kombinovať oba druhy stávok, a to v ľubovoľnom pomere. Predstavte si napríklad situáciu, že si zostavujete tiket a pritom zistíte, že niektorý zo zápasov, ktorý ste na tikete chceli mať, sa medzitým už začal. Po novom žiadny problém. Prebiehajúci zápas si jedným kliknutím na tiket prihodíte. Toto určite ocenia aj hráči, ktorí doposiaľ LIVE stávky nevyužívali."

Žiadny zápas vám už neujde, pridajte si ho na tiket aj keď sa už začal!

Hlavná výhoda vynovenej ponuky však spočíva v tom, že každý jeden tipér si dokáže ponuku upraviť tak, aby vyhovovala práve jemu. „Hráč si môže vybrať z dvoch základných štýlov zobrazenia celej ponuky. Následne si pomocou filtrov či pridaním zápasov do svojich obľúbených položiek v sekcii MOJE vytvorí prehľad športov a zápasov akoby na mieru. Pri opätovnej návšteve webu zostanú jeho nastavenia zapamätané," vysvetlil Tibenský.

Prispôsobte si ponuku podľa seba!

Aj zostavovanie tiketu je po novom oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie. Všetky užitočné pomôcky pre tipérov, ako sú zápasové analýzy, štatistiky, priame prenosy TV Niké alebo tipérsky chat sú k dispozícii na tej istej obrazovke. „Jednotlivé okná ako chat či TV Niké si môžete jedným kliknutím vypnúť a zapnúť. A napríklad pri čítaní analýzy už hráč nemusí odísť z kurzovej ponuky. Stále má na očiach všetky, aj odvodené stávky a vidí aj tiket, ktorý zostavuje. Odporúčaný tip si vie okamžite poslať na tiket."

Využite všetky tipérske pomôcky na jednej spoločnej obrazovke!

Tibenského tím vyvíjal novú ponuku Niké aj v spolupráci so samotnými hráčmi a dlhší čas ju verejne testoval. „A v tejto spolupráci mienime pokračovať. V najbližších týždňoch budeme počúvať názory hráčov a zbierať podnety pre ďalšie prispôsobovanie kurzovej ponuky ich potrebám," dodal Tibenský.

Vyskúšajte si aj vy tipovanie po novom na www.nike.sk. Nájdete tam aj množstvo užitočných rád, ako si z novej ponuky urobiť ideálneho tipérskeho pomocníka.

PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Hra o Niké

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.