Tvrdí, že keď mala sedem rokov, uniesli ju mimozemšťania. Teraz kandiduje do Kongresu

Stano sa lúči s Evou
Zdroj: Profimedia.

Mimozemšťania jej sľúbili, že sa ešte za ňou vrátia. Stalo sa to, keď mala 17 rokov.

Bettina Rodriguez Aguilera (59), členka mestskej rady v Miami a republikánka, ktorá sa teraz snaží dostať do Kongresu, tvrdí, že mala priamy kontakt s mimozemšťanmi. Uviedla to v interview pre španielsku stanicu America Teve ešte v roku 2009. Teraz to uverejnil denník Miami Herald.

„Boli tam traja ľudia, ktorí sa na vás trochu podobali," povedala vtedy moderátorke TV show. Podľa jej opisu sa mimozemšťania podobali na sochu Krista Spasiteľa, ktorá je symbolom brazilskej metropoly Rio de Janeiro.

V ďalšom interview uverejnenom na YouTube v roku 2011 zašla ešte ďalej. Mimozemšťanov opísala ako muža a dve ženy. Počas rozhovoru na pozadí hrala melódia z Aktov X. Aguilerovú mali podľa jej slov zobrať do kozmickej lode, no nepovedala, či ostali na zemi alebo leteli do vesmíru.

„Vošla som dnu. Boli tam okrúhle kreslá a kamene, ktoré ovládali loď," opísala. Mimozemšťania jej povedali tajomstvá vesmíru ako aj to, že centrum energie Zeme je v Afrike. Ostrov Malta má byť obklopený lebkami, ktoré nepatria ľuďom a v Egypte sa podľa nej nachádza Koralový hrad, ktorý je ďalšou pyramídou. Mimozemšťania tiež mali spomenúť ISIS, či tým mysleli Islamský štát, to nevedela spresniť, vraj je to komplikované na vysvetľovanie," dodala.

Mimozemšťania jej sľúbili, že sa ešte za ňou vrátia. Stalo sa to, keď mala 17 rokov. Luis Rosa, venezuelský žurnalista, ktorý s ňou robil interview jej poďakoval za odvahu - hovoriť o tom. „Mnoho ľudí o tejto téme nechce hovoriť," povedal.


Keď sa jej teraz na skúsenosť s mimozemšťanmi pýtali novinári z Miami Herald, povedala, že silne verí, že mimo našej galaxie existuje inteligentný život.

„Celé roky ľudia, vrátane pre prezidentov ako Rnald Reagan alebo Jimmy Carter a tiež astronauti, verejne povedali, že videli UFO," odvetila.

„Vedci ako Stephen Hawking a inštitúcie ako Vatikán uviedli, že existujú milióny galaxií vo vesmíre a pravdepodobne nie sme sami," doplnila.

Sama seba považuje za hlboko veriacu kresťanku a pripája sa k miliónom ľudí, ktorí veria, že na miliónoch planétach a v galaxiách vesmíru, existuje inteligentný život, píše The Telegraph.

MIAMI/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kongres

Dôležité udalosti