Dovidenia Prieskumník! Takto jednoducho ho obídete

Facebook
Zdroj: Shutterstock.com

Pre ľudí, ktorým vadila chaotickosť príspevkov to má ešte jednu výhodu. Všetky príspevky sú totiž chronologicky usporiadané od najnovších po najstaršie.

Facebook už nejaký čas testuje radikálnu novinku na väčšine Slovákov. Donedávna sa vám po prihlásení na stránku zobrazili všetky aktuálne alebo dôležité novinky. Teraz je to inak.

Nástenka sa rozdelila na dve samostatné. V jednej sa zobrazujú príspevky od priateľov a platené príspevky, v tej druhej (Prieskumník) zas neplatený obsah fanúšikovských stránok.

Zbohom prieskumník

Teraz stačí len pár klikov, aby ste všetko mali pod jednou strechou. Ako prvé, musíte kliknúť na ikonku „zoznamy priateľov", ktorú nájdete v ľavej časti obrazovky. Následne si dáte „vytvoriť zoznam", kde si postupne môžete pridať všetkých priateľov alebo len tých, ktorých príspevky vás zaujímajú (minimálne musia byť dvaja). Následne už len stlačíte „vytvoriť".

Zdroj: Facebook

Teraz už len v pravo hore kliknete na „spravovať" a „upraviť" zoznam a v „tomto zozname" kliknete na „stránky", kde sa vám ukážu všetky vaše stránky, ktoré sledujete. Následne si ich už len vyberiete a kliknete na „dokončiť".

Zdroj: Facebook

Vždy, keď prídete na Facebook, tak už len pôjdete do zoznamu priateľov a vyberiete si svoj konkrétny zoznam. Pre ľudí, ktorým vadila chaotickosť príspevkov to má ešte jednu výhodu. Všetky príspevky sú totiž chronologicky usporiadané od najnovších po najstaršie.

BRATISLAVA/ tvnoviny.sk, mm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Prieskumník

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.