Maznáčik? Matka (98) sa presťahovala, aby v domove dôchodcov dozrela na syna (80)

Klaudia Belejová po premene
Zdroj: Zdroj: Twitter/Pearlion Kft.

Nie je zvykom vidieť rodičov a deti spoločne v domove dôchodcov, no ako ukazuje táto dvojica - matka s dieťaťom sú neoddeliteľní a ich láska nepozná hranice.

Až 98-ročná pani Ada Keating požiadala vedenie domova dôchodcov, aby ju presťahovali do domu pre seniorov v meste Liverpool. Na tom by nebolo nič zvláštne, no jej dôvod bol dosť kuriózny. Krátko pred storočnicou sa totiž obávala o pohodlie svojho 80-ročného syna Toma a chcela byť v domove dôchodcov s ním.

Tom je typickým príkladom a produktom "hotela mama", nikdy sa neoženil a celý život strávil po boku svojej milujúcej mamičky. Hrali stolné hry a pozerali spolu seriály. Keď ich oddelili, Ada túžila po tom, aby mu opäť mohla želať dobrú noc a dobré ráno a hovorila mu, kedy pôjde na raňajky.

„Keď pôjdem ku kaderníčke, bude na mňa čakať a keď sa vrátim, tak ma objíme. Nikdy neprestanem byť matkou," povedala pre Metro.co.uk Ada.

Zdroj: Twitter/Pearlion Kft.

„Som veľmi šťastný, že tu je a rád ju zas vidím. Vždy sa o mňa dobre starala a stále ma vie napomenúť," teší sa Tom, že ju k nemu previezli.

Ada má okrem Toma ešte ďalšie dve deti, Barbaru a Margie. Jedna sestra Janet im umrela ako 13-ročná.

Tom pracoval ako maliar a Ada bola sestrička v nemocnici. Oboch ich stále navštevuje rodina a sú šťastní, že sú spolu. Tešia sa aj z toho, že jeden na druhého dozerajú a príbuzným odpadávajú starosti.

Zdroj: Metro.co

Nie je zvykom vidieť rodičov a deti spoločne v domove dôchodcov, no ako ukazuje táto dvojica - matka s dieťaťom sú neoddeliteľní a ich láska nepozná hranice.

LIVERPOOL/METRO

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme kuriozita

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.