Strašný pohľad. Obrovský tiger zaútočil na chovateľku, ktorá mu priniesla jedlo

Zachránili ju šokovaní návštevníci, ktorí po ňom hádzali, čo im prišlo pod ruku.

Svedkovia opísali strašný moment, ako obrovský sibírsky tiger zaútočil v kaliningradskej zoo na chovateľku, ktorá mu priniesla jedlo. Časť klietky, v ktorej sa nachádzal Typhoon, zostala omylom otvorená.

Znepokojujúce obrázky ukazujú vystrašenú ženu, ako leží na chrbte na zemi obkľúčená tigrom. Ten vyzerá, že ju chce zabiť.

https://www.youtube.com/watch?v=rlNi6ExoQTU


Mladú ženu spod jeho pazúrov zachránili šokovaní návštevníci. Tí začali kričať a po šelme hádzali, čo im prišlo pod ruku. Kamene, stoličky dokonca aj stolík, až kým mohutné zviera neustúpilo. Zakrvavenej žene sa tak podarilo uniknúť pred smrťou.

„Počuli sme krik, výkriky trvali asi desať minút, potom sa ešte zhoršili," opísal dramatickú udalosť svedok. Medzi davom v zoologickej záhrade sa vyskytli povesti, že tiger skoro žene odtrhol pokožku na hlave. „Moja dcéra a ja sme išli do zoo a hneď do klietky, kde žije tiger. Ten pohľad bol strašný," hovorí ďalšia návštevníčka. „Boli tam výkriky, žena už bola uhryznutá, zakrvavená. Vyzeralo to beznádejne, tiger nechcel ustúpiť. Ľudia robili, čo mohli."

https://www.youtube.com/watch?v=ti8nvg0hFjA


Lekári prišli rýchlo. Chovateľku, ktorá bola pri vedomí, ale v kritickom stave, previezli do nemocnice. Podľa prvotných informácií by útok mala prežiť.

KALININGRAD/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.