Zábrany nechajte za dverami. V Paríži otvorili prvú nudistickú reštauráciu

Kapitán peruánskej reprezentácie Paolo Guerrero na archívnej snímke.
Zdroj: Profimedia

Reštaurácia otvorená zhruba pred mesiacom nasleduje príklad väčších miest ako Londýn, Melbourne či Tokio.

Dvaja bývalí poisťovací agenti využili príležitosť a v krajine s reputáciou naturistickej dovolenkovej destinácie otvorili prvú reštauráciu, do ktorej je vstup v odeve zakázaný. Prevádzka O´Naturel sa nachádza v juhozápadnej časti Paríža a ponúka typické francúzske špeciality, vrátane homárov, foie gras či slimákov. Hostia musia okrem oblečenia nechať v šatni aj mobilné telefóny, aby sa žiadna chúlostivá snímka zvnútra podniku nedostala na verejnosť. 

Zdroj: Profimedia

Výhľadu dnu takisto zabraňujú aj veľké biele záclony a k dispozícii sú iba večere na rezervácie. Nudisti majú k dispozícii iba papuče, hoci ženy, tvoriace 40 percent klientely, si môžu nechať aj lodičky. O hygienu je postarené aj formou poťahov na stoličkách, ktoré sa po každom sedení vymieňajú. Hostia obľubujúci tento životný štýl si miesto pochvaľujú najmä teraz v zimných mesiacoch.

„Sedíme v srdci Paríža a jeme nahí. Je to ako na dovolenke , ale ešte lepšie," citoval Mail Online Yvesa Leclerca, prezidenta Francúzskej nudistickej federácie. Parížska reštaurácia otvorená zhruba pred mesiacom nasleduje príklad väčších miest ako Londýn, Melbourne či Tokio.

PARÍŽ/pg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Nudisti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.