Nemáte radi Vianoce? Tak to ste ešte nevideli "nadšený" výraz tohto psa

profimedia-0357497606.jpg
Zdroj: Profimedia.

Jasmine si huskyho Anuko zaobstarala, pretože mala duševné problémy a myslela si, že jej psík pomôže s depresiou. Okamžite sa stali nerozdeliteľnými spoločníkmi.

Že najkrajšie sviatky v roku nie sú pre všetkých, nie je žiadnym tajomstvom. Sú ľudia, ktorí ich milujú alebo sú hlboko veriaci a oslavujú ich z náboženských dôvodov, no sú i takí, ktorí sú nešťastní a sviatky v nich vyvolávajú skôr negatívne pocity.

Ak nemáte radi neúprimnosť a strojené výrazy v duchu, však teraz sa to má - radovať. Tak sa dokonale viete vcítiť do pocitov sibírskeho huskyho, ktorého majiteľka naaranžovala do vianočnej pózy. Z jeho pohľadu sa dá vyčítať, že Vianoce neznáša viac ako cestu k veterinárovi, píše denník METRO.

Husky Anuko patrí 20-ročnému dievčaťu Jasmine Milton, ktorá si ho zaobstarala, keď mal rovných päť týždňov. A ako hovorí, psík sa aj napriek príkladnej starostlivosti vždy mračil. Napriek tomu, že je to veľmi jemný a citlivý pes.

Vraj je veľmi milý, pokojný a niekedy doslova lenivý. Zásadne sa nenechá vyrušiť výstrelkami svojej majiteľky. Má rád Vianoce, najmä sneh, no keď príde na dekorácie, vianočné oblečenie a kopec jedla, ktorého sa nemôže dotknúť, je po radosti.

Zdroj: Profimedia.

Tento rok má ešte o dôvod viac hnevať sa. Všetky jeho vianočné darčeky boli zrušené, pretože dohrýzol parožie, ktoré našiel majiteľkin brat v lese a dolámal si pritom zuby. Museli preto zaplatiť veľmi drahú operáciu, aby jeho chrup dali do poriadku.

A je tu ešte jeden dôvod. Jasmine si huskyho Anuko zaobstarala, pretože mala duševné problémy a myslela si, že jej psík pomôže s depresiou. Okamžite sa stali nerozdeliteľnými spoločníkmi.

Bol to práve Anuko, ktorý jej vrátil chuť žiť a ráno vstávať z postele. Keď si ho kúpila, jej život nedával zmysel, no po jeho príchode sa všetko zmenilo a tento rok dokonca poslala prihlášku na veterinu.

Zdroj: Profimedia.

Možno aj preto Anuko vyzerá podráždene. Hovorí sa, že pes dokáže svojho majiteľa pochopiť najlepšie a precítiť ľudské emócie. Možno počas Vianoc ani my nezabúdajme na našich štvornohých priateľov a na lásku, ktorú nám dávajú.

Nemusíme im možno kupovať darčeky, no stačí, ak im doprajeme pokoj a nebudeme ich zbytočne desiť zábavnou pyrotechnikou, aby nakoniec nemali podobný výraz ako Anuko.

BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dekorácie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.