VIDEO: Láska cez internet. Cestoval za ňou cez pol Číny, aby ho dobili na námestí

Všetko sa začalo ešte v apríli tohto roka na čínskej internetovej zoznamke WeChat.

Láska cez internet na čínsky spôsob. Zamilovaný muž cestoval za svojou láskou viac ako tisíc kilometrov, no miesto nej ho na mieste čakal jej rozzúrený manžel s partiou kamarátov. O tomto príbehu informoval na svojom facebookovom profile, užívateľ Shanghaiist.

Všetko sa začalo ešte v apríli tohto roka na čínskej internetovej zoznamke WeChat. Bola to láska hneď po prvej odoslanej správe. Mladý Číňan (zdroj neuvádza mená aktérov) z mesta Wuhan si písal so svojou internetovou láskou dlhé mesiace. Rozhodol sa, že svojej milej kúpi mobilný telefón, po ktorom tak veľmi túžila a zároveň je to aj skvelá zámienka na prvé osobné stretnutie.

Neodradila ho ani dlhá cesta. Nasadol do lietadla a odletel do tisíc kilometrov vzdialeného Qujingu, kde ho mala čakať jeho priateľka. Na svoje veľké prekvapenie ale po prílete zistil, že na dohodnutom mieste ho miesto ženy čakal jej očividne nahnevaný manžel s kamarátmi, ktorí držali v rukách opasky a palice. Čo sa dialo potom, je zachytené na videu. Najzarážajúcejšie na tom je, že lynčovanému mužovi sa nikto z okolaidúcich ani len nesnažil pomôcť.

PEKING/kc

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Čína

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.