VIDEO: Donald Trump sa snaží zachrániť Kevina zo Sám doma pred Putinom

Spojenie ISS a nosnej rakety Sojuz.
Zdroj: Michal Orsava/Youtube

Kde boli ostatní prezidentskí kandidáti, keď Kevin potreboval pomoc?

V kultových filmoch Sám doma 1 a 2, ktoré už neodmysliteľne patria k najkrajším sviatkom roka, statočný Kevin, ktorého zabudli doma, vzdoruje dvojici nešikovných zlodejov a v druhej časti kultového filmu zas ukazuje, ako prežiť v megameste. V najnovšej virálnej verzii sa malý Kevin stratil v Prahe na letisku Václava Havla.

„Mal by byť doma so svojou rodinou pri vianočnom stromčeku," povedala vetu známu všetkým fanúšikom filmu vydesená matka. Zúfalé pátranie po chlapcovi si všimne americký prezident Donald Trump, ktorý sa dokonca v originálnom filme aj mihol, keď Kevinovi radil, kde je recepcia.

Teraz už ako prezident prijme rozhodnutie, že chlapcovi pomôže a sadá si do lietadla smer Praha.

"Nie je v tom politika, počul som, že Donald Trump hral vo filme Sám doma 2. Potom som si všimol, že na Twitter napísal, že kde boli ostatní prezidentskí kandidáti, keď Kevin potreboval pomoc. Rozosmialo ma to," povedal pre iDnes autor virálnych filmov Michal Orsava.

V úlohe záporáka tentokrát hrá Vladimír Putin, ktorý na malého Kevina pošle najlepších ruských agentov - dvoch známych zlodejov z filmu, ktorí ho majú chytiť. V paródii dokonca Kevinovi pomáha aj Jaromír Jágr.

Orsava už skôr vysvetlil, že nie je jasné ako je to s autorskými právami pri vytváraní paródie. Po správnosti by vlastníkov mal kontaktovať, no tí často ani nereagujú a žiadosť väčšinou zamietajú, nepísal ani Jágrovi, no dúfa, že sa nebude hnevať.

Vo videu je možné nájsť aj niekoľko v tipov s odkazmi na Brno. Napríklad na jednom zábere Harry a Marv vystupujú na fiktívnej stanici metra Starobrnenská, Jaromír Jágr zas korčuľuje na ľadovom štadióne, kde visí nápis „Otevření nového brněnského kluziště s Jardou Jágrem". Vo filme je aj mnoho odkazov na prezidenta Miloša Zemana.

Výsledok si môžete pozrieť tu, príjemnú zábavu:

Zdroj: Michal Orsava/Youtube

BRATISLAVA/ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Paródia

Dôležité udalosti