Nevesta takmer nestihla vlastnú svadbu: Zasekla sa vo výťahu

Melissa si čakanie na oslobodenie ozvláštnila šampanským.
Zdroj: Profimedia.sk

Melissa sa vo výťahu nachádzala so svojimi svadobnými pomocníkmi.

Ocitla sa v poriadnej šlamastike. Čerstvá nevesta Melissa McNamara Rogerová takmer zmeškala vlastnú svadobnú hostinu po tom, čo sa zasekla vo výťahu medzi sedemnástym a osemnástym poschodím hotela Providence Biltmore na Rhode Islande.

Na 32-ročnú kamarátku čakali jej družičky v hale, no keď dlho neprichádzala, rýchlo zalarmovali pomoc. Do hotela dorazili požiarnici spolu s pracovníkmi výťahovej služby, ktorí začali pracovať na Melissinom vyslobodení. 

Zdroj: Profimedia.sk

Keď sa im podarilo otvoriť výťahové dvere, neveste podali pohár šampanského a čupiac sa potom rozprávala s hosťami sledujúcimi záchrannú akciu. Ako opísala, výťah sa v jednej chvíli zatriasol a potom sa prestal hýbať. Melissa sa vo výťahu nachádzala so svojimi svadobnými pomocníkmi.

Cez reproduktor sa rýchlo skontaktovali s recepciou. „Po 20 minútach som už začala byť nervózna. Nechcela som zmeškať celú svadbu. Keď sa otvorili dvere, vydýchla som si. Zbadala som manžela Justina a rodinu a tvárou v tvár som sa rozprávala so šéfom hasičov, ktorí nám pomáhali," citoval Mail Online nevestu. 

Zdroj: Profimedia.sk

Netrvalo dlho a výťah sa podarilo opäť uviesť do pohybu a Melissa z neho vystúpila živá a zdravá na 18. poschodí. Takmer okamžite potom jej do ruky niekto strčil druhý pohár šumivého drinku.

PROVIDENCE/pg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Výťah

Dôležité udalosti