HÝBSA už túto nedeľu vo Zvolene, príde aj Nasťa Kuzminová

HÝBSA RUN
Zdroj: TV Markíza

Jaroš bude práve v tomto meste nakrúcať videoklip k novej pesničke Hýbsa.

Čaká nás ďalší deň plný zábavy a športu. Televízia Markíza už tento víkend s druhým ročníkom projektu Hýbsa Slovensko, tento krát rozhýbe Zvolen. A rozhodne sa máte na čo tešiť.

V reportáži Lucie Hlaváčkovej sa môžete pozrieť ako to vyzeralo v Prešove a veľmi podobné to bude už túto nedeľu (13. 5.) vo Zvolene. Bežecké, bicyklové či kolobežkové preteky alebo rodinná štafeta. Hýbať sa budú všetky generácie a popri športe na vás čaká aj množstvo ďalších aktivít.

„Sme veľmi radi, že projekt HÝBSA Slovensko príde podporiť fenomenálna Nasťa Kuzminová spolu so svojou rodinou a manželom Danielom. Tešiť sa môžete aj na detských hercov z obľúbeného seriálu oteckovia, moderátorov Telerána, Gizku Oňovú, Laciho Strikeho, ale aj Mira Jaroša, ktorý práve vo Zvolene bude nakrúcať videoklip k novej pesničke Hýbsa," prezradila časť programu koordinátorka projektu Hýbsa Slovensko Miriam Lisá.

TIP: Tu sa môžete zaregistrovať na HÝBSA vo Zvolene

Svojou účasťou zároveň pomôžete tým, ktorí prísť nemôžu. Podľa Lisej štartovným pomôžu zlepšiť podmienky na detskom oddelení vo zvolenskej nemocnici.

„Milí naši Zvolenčania, očakávam vás v nedeľu na Hýbsa Slovenko a poprosila by som mladých že okrem detí nech zoberú aj svojich rodičov. Bude to krásny zážitok keď babičky a deduškovia sa budú pozerať ako súťažia ich vnúčatá. Takýto deň sa neopakuje často a na takýto deň sa bude dlho spomínať. Vyfotíme sa podebatujeme a bude nám spolu veselo," pozvala ľudí obľúbená televízna svokra a ambasadorka projektu Gizka Oňová.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Gizka Oňová

Dôležité udalosti