Tatér vytetoval žene na ruku nesprávne meno dieťaťa. Jej reakcia vás zaskočí

Tetovanie
Zdroj: shutterstoc.com/Africa Studio

Najskôr uvažovala nad odstránením ozdoby laserom, potom sa však rozhodla pre oveľa bezbolestnejšie riešenie.

Johanna Giselhäll Sandströmová (30) zo Švédska túžila mať mená svojich detí naveky vytetované na predlaktí. Keď však videla výsledok, rozplakala sa, píše expressen.se.

Zatiaľ čo meno dcéry Nova bolo vytetované správne, u mena jej syna Kevina sa tatér pomýlil. Johanninu ruku ozdobil nápisom Kelvin. „Tatérovi som povedala, že chcem vytetovať mená svojich detí, ktoré som mu poskytla. Na nič sa nepýtal, tak som nad tým viac nepremýšľala," uviedla Johanna.

Tatér svoju prácu dokončil, Johanna si ale v štúdiu chybu nevšimla. Zamerala sa skôr na polohu nápisu. Šok prišiel až potom, ako jej novú ozdobu odfotil bratranec. „Srdce sa mi zastavilo, myslela som si, že omdliem," zverila sa mladá žena.

ZDROJ: Twitter/Sara Malm

Johanna sa vrátila do štúdia, kde sa na tom smiali. Jej však do smiechu nebolo. Vrátili jej peniaze a navrhli, aby si tetovanie dala odstrániť laserom. Ona sa však po týždni premýšľania nakoniec rozhodla pre oveľa bezbolestnejšie riešenie.

"Rozhodli sme sa premenovať chlapca," hovorí Johanna. Meno Kelvin nikdy predtým nepočula a usúdila, že je oveľa originálnejšie než meno Kevin. A súhlasil s tým aj jej manžel.

Švédka medzitým porodila ďalšie dieťa, dcéru Frejat, ktorej meno si tiež nechá vytetovať na ruku. "Tentoraz to napíšem na kus papiera a tisíckrát to skontrolujem," dodala Johanna.

KYRKHULT/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Tetovanie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.