Výherný tiket na 21 miliónov nosili týždeň v taške: Manželia netušili, že vyhrali v lotérii

Donna a David Stickleyovci vyhrali 21 miliónov libier
Donna a David Stickleyovci vyhrali 21 miliónov libier Zdroj: Twitter

V lotérii tipovali vždy tie isté čísla už niekoľko rokov.

Britský pár má dôvod na radosť. V Národnej lotérii vyhrali neuveriteľných 21 miliónov libier, čo je v prepočte 24 miliónov eur. Víťazný tiket pri tom nosili v taške celý týždeň a ani netušili, že vyhrali.

Manželia Donna a David Stickleyovci sa stali v tejto lotérii už 5 000. výhercovia miliónu v poradí. Prezradili, že teraz neplánujú na svojich životoch nič meniť a nevzdajú sa ani zamestnania.

Donna (48) uviedla, že si zvykli kúpiť tiket každý piatok cestou do ich obľúbeného podniku. Sú spolu už obdivuhodných 20 rokov, no svadbu mali iba nedávno v marci tohto roku. Plánovali si svadobnú cestu na Havaj, no výbuch sopky Kilauea ich trocha znepokojil. Teraz si možno doprajú ešte exotickejšiu dovolenku.

Manželia tiež prezradili, že už niekoľko rokov dávali do tiketov tie isté čísla. To, že vyhrali nejaké peniaze, zistili až po týždni, keď našli zabudnutý tiket. Zavolali preto do spoločnosti, ktorá zastrešuje Národnú lotériu vo Veľkej Británii, aby zistili viac. Nevedeli totiž ani koľko peňazí vyhrali.

Na internete neskôr našli, že ich výhra je neuveriteľných 21 miliónov libier. Nechceli tomu ani veriť. Práve tieto čísla im priniesli bohatstvo: 1, 15, 21, 30, 35, 44.

Donna s Davidom nemajú žiadne deti, ale výhru si chcú užiť so svojimi rodičmi a zabezpečiť im čo najlepšiu zdravotnú starostlivosť. Určite pôjdu na dovolenku a kúpia si aj nové auto.

LONDÝN/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Lotéria

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.