Jubilejný desiaty ročník Hviezdy deťom 17. júna

Jedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslavuje 10. výročie.
Zdroj: hviezdy deťom

Pre najmladších, ale aj tých starších návštevníkov bude pripravené množstvo športových aktivít a atrakcií.

Jedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslavuje desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije svoje ďalšie pokračovanie 17. júna. Najväčšie osobnosti slovenského futbalu a hokeja môžete stretnúť aj tento rok v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne v časti Noviny.

Počas predchádzajúcich deviatich rokov sa AS Trenčín vďaka podpore desiatok firiem, stoviek športovcov a tisícov návštevníkov podarilo rozdeliť tým, ktorým osud postavil do cesty neľahké prekážky, finančnú podporu vo výške viac ako 144 000 €.

„Charitatívno-spoločenské podujatie Hviezdy deťom je nosnou súčasť komunitného programu nášho klubu. Počas svojej desaťročnej existencie si získalo rešpekt a obrovskú podporu, čo nás nesmierne teší. Hoci často sme stáli pred otázkou, či máme pokračovať, podpora okolia každý jeden raz nás presvedčila o nenahraditeľnosti tejto akcie nielen pre náš región. Mimoriadna vďaka patrí generálnemu partnerovi Slovenským elektrárňam, ktoré sú s nami od prvého ročníka. Hviezdy deťom vyčarili nespočetnému množstvu detí úsmev na tvári. Potešili ich a inšpirovali stretnutiami so svojimi športovými idolmi. Navyše, stovkám detí a mladých ľudí prostredníctvom výťažku skvalitnilo a spríjemnilo životy," povedala manažérka podujatí AS Trenčín Petra Drábová.  

Zdroj: hviezdy deťom

Program dňa sa začína o 11.00 h tradičným festivalom športov. Pre najmladších, ale aj tých starších návštevníkov bude pripravené množstvo športových aktivít a atrakcií. Môžete si vyskúšať základy florbalu, hokeja, hádzanej, bedmintonu, tenisu a aikida. Každý zo športov vám predstavia zástupcovia trenčianskych klubov.

Hlavný program odštartuje o 14.00 h, kedy privítame účastníkov turnajov v plážovom futbale a plážovom volejbale. Na piesku sa predstavia štyri tímy. Hokejistov povedú bratia Hossovci, Radivojevič alebo Daňo. Futbalový tím bude mať vo svojom strede aj päticu reprezentantov Škrtel, Hamšík, Lobotka, Mazáň a Vittek. Chýbať nebude tím AS Trenčín a tím zložený z bývalých hráčov AS Trenčín, v ktorom sa črtá skutočne exkluzívne zastúpenie. Chýbať nebude tradičná a obľúbená autogramiáda.

Zdroj: hviezdy deťom

Hokejovo-futbalová výzva v plážovom volejbale

Aktuálny ročník spestrila aj zaujímavá výzva v plážovom volejbale. Všetko to odštartoval Marián Hossa, ktorý po vlaňajšej prehre hokejistov s AS Trenčín vyhlásil, že chce proti futbalistom odvetu a tento rok to bude s víťazným koncom. „Páni hokejisti, určite nemáte šancu. Dozvedel som sa o vašej výzve a môžete bojovať, ako chcete, ale futbalisti to dajú," odkázal mu Marek Hamšík. A na kontru nemusel dlho čakať. „Marek, na to zabudni. Tento rok nastupujem ja, máš sa na čo tešiť..." skonštatovala hviezda Dukly Trenčín Branko Radivojevič.

Zdroj: hviezdy deťom

BRATISLAVA/PR článok

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme PR článok

Dôležité udalosti