Ovládnite svoj svet s Motorola Moto g6

Smartfón Motorola Moto g⁶.
Zdroj: motorola

Hodí sa ako ku košeli, saku tak aj k štýlovému tričku.

Dnešné smartfóny v sebe skrývajú tak veľa funkcií, že len málokto ich vie všetky efektívne využívať. Väčšina z nás predsa chce od telefónu jednoduché a intuitívne ovládanie, vďaka ktorému v okamihu dokážeme odomknúť telefón, vytriediť dôležité správy či odfotiť, alebo nakrútiť momentky, ktoré sa už nikdy nezopakujú.

Telefón musí byť navyše výkonný, mal by aj výborne vyzerať a zároveň reprezentovať jeho majiteľa. Ak si myslíte, že spojenie týchto vlastností je len doménou vlajkových lodí za vyššie ceny, možno sa ešte nepoznáte s novými smartfónmi Motorola Moto g⁶.

Zdroj: motorola

Navrhnutý, aby očaril vaše zmysly

Ako by mal podľa vás vyzerať krásny smartfón? Podľa spoločnosti Motorola má mať elegantný a nadčasový dizajn, ktorý sa hodí ako ku košeli a saku, tak aj k štýlovému tričku. Telo je tvorené s precízne spracovaným sklom, ktoré je dominantným stavebným prvkom celého zariadenia. Z kovu je vyrobené lemovanie hlavnej kamery a kvalitný plast v ráme dotvára predné kontúry tohto elegantného telefónu. Vďaka presnému dielenskému spracovaniu sa Motorola Moto g⁶ výborne drží v ruke a zadná, zaoblená stena disponuje netradičnou a lesklou textúrou. Korunu krásy dotvára ostrý displej s moderným pomerom strán 18:9 a veľkou 5,7 – palcovou obrazovkou so zaoblenými rohmi a minimálnymi rámikmi.

Zdroj: motorola

Odladený systém je základ 

Ak váš smartfón nedokáže rýchlo a pohotovo reagovať, nikdy s ním nebudete úplne spokojní. Odladený systém vie veľakrát aj z výkonnostne slabšieho zariadenia spraviť smartfón, ktorý si pre plynulosť a rýchlosť reakcií okamžite obľúbite. Motorola a špeciálne Motorola Moto g⁶ disponuje vyladeným a najnovším systémom Android 8.0 s minimom predinštalovaných aplikácií. Keďže sa však jedná o nové zariadenie, disponuje moderným procesorom a výkonom, ktorý s gráciou zvládne každú vašu požiadavku.

Zdroj: motorola

Inteligentný pohľad do sveta

Duálna zadná kamera už nie je žiadnou novinkou a disponujú ňou aj mnohé smartfóny ostatných značiek. Rozdiel je však v kvalite a reálnom využití tohto prvku. Pri smartfóne moto g⁶ je hlavná kamera určená na zachytávanie celkovej scény a druhá, menšia mu dodá potrebnú hĺbku alebo zmení ostrosť. S duálnou kamerou tak môžu vzniknúť živé zábery s umeleckým nádychom, ktorými sa radi pochválite aj pred ostatnými. Ak chcete zosilniť dojem z práve vyhotoveného záberu, môžete použiť funkciu HDR, ktorá zvýši kontrast a jas. Motorola však navyše ponúka aj inteligentné funkcie snímania predmetov. Snímač tak hravo rozpozná usmiatu tvár, obľúbenú architektonickú pamiatku alebo neznáme ovocie, na ktoré narazíte počas dovolenkovej prechádzky.

Zdroj: motorola

Kľúčom sú gestá

Spôsob, akým narábame s našimi smartfónmi sa za posledné roky výrazne zmenil. Menej tlačidiel znamená aj väčšiu intuitívnosť a používanie gest. Vďaka nim tak vieme rýchlo ovládať spúšťanie jednotlivých a dôležitých funkcií. Po ich naučení zistíme, že nám v mnohých smeroch dokážu zjednodušiť naše životy. Motorola Moto g⁶ je toho skvelým príkladom. Tzv. Moto funkcie si určite obľúbite a po ich naučení ich začnete prirodzene využívať. 

Ocitli ste sa v lese a potrebujete si prisvietiť? So smartfónom Motorola to nie je žiadny problém. Stačí dvakrát zatriasť telefónom a rozsvieti sa LED svetlo. Potrebujete okamžite odfotiť predmet v pohybe? Dvakrát pootočte zápästím a máte zapnutú zadnú kameru. Ak je potrebné selfie, stačí zopakovať úkon ešte raz. Po čase a istom cviku by ste rýchlejšie nevytasili ani revolver. Z mnohých ďalších vychytávok treba určite spomenúť okamžité prijatie hovoru po zodvihnutí telefónu zo stola, alebo predchádzanie neželaných telefonátov vďaka položeniu displeja na stôl. Motorola Moto g⁶ tak zvládne omnoho viac, ako väčšina smartfónov súčasnosti. S jeho používaním si tak ušetríte množstvo času, ktorý môžete investovať inak. 

Ak ste sa s novou Motorolou zoznámili, neostáva už nič iné, iba predstaviť jej cenu. 249 Eur za smartfón s vlastnosťami vlajkových lodí? To znie veľmi dobre.

BRATISLAVA/PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme PR článok

Dôležité udalosti