V metre sa túlal nahý chlapec. Cestujúci boli v šoku, no ani prstom nepohli

Nahý chlapec v metre
Nahý chlapec v metre Zdroj: ENEX

Ušiel z domu a išiel na nevšednú prechádzku.

Cestujúci rannej špičky v šanghajskom metre zostali prekvapení, keď uvideli nahého, asi 7-ročného chlapca bez sprievodu. Síce teraz panujú vo veľkomeste horúčavy, no toto bolo na nich priveľa. Netušili, že tajne odišiel z domu.

Na priemyselnej kamere z metra je vidieť, že chlapec sa túlal nahý a nikto mu nepomohol. Ľudia sa po ňom obzerali, ale nič sa ho nespýtali. Nakoniec k nemu prišiel jeden policajt, ktorý nezvyčajnú situáciu začal riešiť.

Chlapec sa nehanbil a bol rád, že ho policajt našiel. Ten ho chytil za ruku, no chlapec sa rozutekal. Prekvapený policajt sa musel prispôsobiť a nasledovať ho.

Ako uviedla agentúra ENEX, chlapec policajtovi prezradil, že ho mama nechcela pustiť von hrať sa. Tak sa potichu vytratil sám. Nevysvetlil však, prečo bol nahý.

Nechcel ísť domov. Policajt ho musel presviedčať. Povedal mu, aby sa išiel domov obliecť, lebo ho zožerú komáre. Napokon privolil.

Keď ho policajt odprevadil domov, matku tam nenašli, pretože syna stále vonku hľadala. Doma bol však aj chlapcov starý otec, ktorý si ho prevzal a policajtovi poďakoval.


ŠANGHAJ/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Metro

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.