VIDEO: Mužovi explodovala vo vrecku elektronická cigareta

Mužovi vo vrecku explodovala elektronická cigareta
Zdroj: Reprofoto/Facebook/WAVY TV 10

Dvadsaťštyriročný Mohamad Abdihdy skončil s ľahkými popáleninami.

Bezpečnostná kamera v jednom z obchodov s elektronikou v americkom Anaheime v Kalifornii v sobotu zachytila ​​okamih, kedy jednému zo zákazníkov explodovala vo vrecku nohavíc elektronická cigareta. Dvadsaťštyriročný Mohamad Abdihdy skončil s ľahkými popáleninami, píšu novinky.cz, ktoré sa odvolávajú na server NBC Los Angeles.

Na záberoch je vidieť, ako Abdihdy čakal v sklade obchodu s elektronikou, kde si chcel zakúpiť novú televíziu a razom mu vzbĺkli nohavice. Vydesený muž chvíľu poskakoval na mieste, aby sa horiacej cigarety zbavil a potom s viditeľnou dierou na nohaviciach rýchlo bežal do kúpeľne.

ZDROJ: Facebok/WAVY TV 10

Majiteľ podniku Antelmolare Guzman uviedol, že to vo vnútri obchodu zapáchalo spálenou kožou. "Jeho pravá noha bola popálené od zhora až dole. Oheň zasiahol aj časť jeho chúlostivých miest," povedal Guzman.

Abdihdy si následne kúpil vhodné medikamenty v lekárni a odišiel domov. Nemocnici sa vyhol. "Nemôžem na tú nohu došliapnuť, tak veľmi ma to bolí," povedal a dodal, že nabudúce dá radšej prednosť vodnej fajke.

ANAHEIM/novinky.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Elektronická cigareta

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.