Na svoje prvé rande určite nezabudnú. Muž dostal infarkt, prvý bozk mu zachránil život

Muž dostal na prvom rande infarkt.
Zdroj: reprofoto/YouTube/SWNS

Našťastie všetko dobre dopadlo.

Na svoju prvú schôdzku celkom iste nezabudne pár z Kalifornie. Anesteziologička Andi Trayonorová a Max Montgomery boli na svojom prvom oficiálnom rande. To, čo sa ale udialo, nikto nečakal. Pár si užíval na kalifornskej pláži v Santa Cruz surfovanie, mužovi však nečakane prišlo zle, informuje Daily Mail.

Max začal cítiť pálenie na hrudi, ale neuvedomil si, že je to niečo zlé, až pokým nevyšiel z vody. Bol vyčerpaný a zrazu spadol na zem. Dostal infarkt a skolaboval.

Zachránila ho rýchla prvá pomoc ženy, ktorej predtým vyznal lásku. Ich netradičné zoznámenie prebehlo vlani v októbri, tento týždeň svoj príbeh vyrozprávali médiám.

Celú udalosť zachytil náhodou Alexander Baker, ktorý nakrúcal na pláži časozberné video.

Zdroj: Profimedia.sk

Kým Maxovi dávala masáž srdca a dýchanie z úst do úst, zbehli sa na miesto ďalší ľudia, ktorí boli blízko. "Mali sme šťastie, že jedna z nich bola zdravotná sestrička," uviedla Andi. Záchranka prišla počas siedmich minút, oživiť Maxa ešte na pláži sa však posádke nepodarilo ani elektrošokmi.

Andi prežívala chvíle strachu. Keď Maxa nakladali do sanitky, ešte vôbec netušila, či prežije. V sanitke sa nakoniec prebral. Maxovi potom došlo, čo sa vlastne stalo. Bol nešťastný, pretože konenčne stretol tú pravú a bál sa, že nebude chcieť byť s mužom, ktorý mal práve infarkt.

Popoludní zavolal Andi z nemocnice a ospravedlňoval sa jej za to, čo sa stalo. "Ja som hlavne pocítila úľavu, pretože som mala zlosť, že som konečne spoznala niekoho tak úžasného, a hneď by som ho mala stratiť," povedala žena.

Max podstúpil operáciu. Keď sa prebral, povedal Andi, že pochopí, keby s ním nechcela ísť na druhé rande. Niekoľko týždňov po operácii pár znovu vyrazil na pláž.

"Len sme sa rozprávali. Tak mu hovorím: Teraz už ma môžeš pobozkať naozaj," spomína Andi na schôdzku, ktorá sa už zaobišla bez zdravotných komplikácií.

KALIFORNIA/Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Muž

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.